Gólok, lapok, számok a 12. forduló után -2009.10.28.-

Pápa előtt 2008. februárjában kaptunk öt gólt a Győr együttesétől.

Tizenkét forduló után tíz ponttal tizennegyedik a tabellán a Szpari. A Fradi azonos pontszámmal előz minket, de eggyel kevesebbszer léptek pályára. A Haladás két ponttal előz minket, a Kaposvár hárommal, a Kecskemét már néggyel.

A Szparinak ez volt az 341-dik élvonalbeli meccse.

 

Az idei bajnokságban tizenkilenc gólt szerzett a csapatunk, és huszonötöt kapott.

A Nyíregyháza Spartacus gólját Andorka Péter szerezte, neki ez a harmadik találata az idén. A gólpasszt Lakatos István jegyzi.

Homma nem volt eredményes, de tizenkét mérkőzés után is a Soproni Liga góllövőlistájának az élén található Kabát Péterrel és Lencse Lászlóval együtt. (Az MTK elleni gólunkat Hommának írtuk jóvá.)

 

Házi góllövőlista

8 gólos: Homma Kazuo

3 gólos: Andorka Péter

2 gólos: Dosso Sindou, Pákolicz Dávid

1 gólos: Bogdanoviæ Igor, Goia Cosmin, Miskolczi László

 

Házi gólpasszlista:

5 Bogdanoviæ Igor

Andorka Péter

Homma Kazuo

Kiss Zoltán, Lakatos István, Miskolczi László

 

Sárgát kapott Kovács Zoltán és Goia Cosmin, Goianak ez már a negyedik.

 

Piros lapok:

1 Cornaci Claudio, Goia Cosmin, Kiss Zoltán, Mboussi Yves Simplice

 

Sárga lapok:

Goia Cosmin, Miskolczi László, Zabos Attila

2 Homma Kazuo, Kiss Zoltán, Mboussi Yves, Nánási Balázs

Andorka Péter, Batizi-Pócsi Balázs, Kovács Zoltán, Minczér Tibor, Miskolczi László, Vojinovic Drasko

 

Eddig huszonhat játékosunk lépett pályára az idei tizenkét Soproni Liga mérkőzésen. Kovács Zoltán először szerepelt bajnokin a Szpari színeiben.

Miskolczi László egymás után a huszonegyedik bajnokin szerepelt.

Vojinoviæ Drasko az idei bajnokságban mind a tizenkét mérkőzésen játszott, és végig pályán volt. Rajta kívül hárman játszottak mind a tizenkét bajnokin: Bogadanoviæ, Homma, Miskolczi.

Eltiltottunk nincs.