Gólok, lapok, számok a 12. forduló után -2009.10.28.-
Pápa előtt 2008. februárjában kaptunk öt gólt a Győr együttesétől.
Tizenkét forduló után tíz ponttal tizennegyedik a tabellán a Szpari. A Fradi azonos pontszámmal előz minket, de eggyel kevesebbszer léptek pályára. A Haladás két ponttal előz minket, a Kaposvár hárommal, a Kecskemét már néggyel.
A Szparinak ez volt az 341-dik élvonalbeli meccse.
Az idei bajnokságban tizenkilenc gólt szerzett a csapatunk, és huszonötöt kapott.
A Nyíregyháza Spartacus gólját Andorka Péter szerezte, neki ez a harmadik találata az idén. A gólpasszt Lakatos István jegyzi.
Homma nem volt eredményes, de tizenkét mérkőzés után is a Soproni Liga góllövőlistájának az élén található Kabát Péterrel és Lencse Lászlóval együtt. (Az MTK elleni gólunkat Hommának írtuk jóvá.)
Házi góllövőlista
8 gólos: Homma Kazuo
3 gólos: Andorka Péter
2 gólos: Dosso Sindou, Pákolicz Dávid
1 gólos: Bogdanoviæ Igor, Goia Cosmin, Miskolczi László
Házi gólpasszlista:
5 Bogdanoviæ Igor
3 Andorka Péter
2 Homma Kazuo
1 Kiss Zoltán, Lakatos István, Miskolczi László
Sárgát kapott Kovács Zoltán és Goia Cosmin, Goianak ez már a negyedik.
Piros lapok:
1 Cornaci Claudio, Goia Cosmin, Kiss Zoltán, Mboussi Yves Simplice
Sárga lapok:
4 Goia Cosmin, Miskolczi László, Zabos Attila
2 Homma Kazuo, Kiss Zoltán, Mboussi Yves, Nánási Balázs
1 Andorka Péter, Batizi-Pócsi Balázs, Kovács Zoltán, Minczér Tibor, Miskolczi László, Vojinovic Drasko
Eddig huszonhat játékosunk lépett pályára az idei tizenkét Soproni Liga mérkőzésen. Kovács Zoltán először szerepelt bajnokin a Szpari színeiben.
Miskolczi László egymás után a huszonegyedik bajnokin szerepelt.
Vojinoviæ Drasko az idei bajnokságban mind a tizenkét mérkőzésen játszott, és végig pályán volt. Rajta kívül hárman játszottak mind a tizenkét bajnokin: Bogadanoviæ, Homma, Miskolczi.
Eltiltottunk nincs.