Gólok, lapok, számok a 15. forduló után -2009.11.24.-

A háromszáznegyvennegyedik élvonalbeli meccsét játszotta a Szpari, amely vereséggel végződött a ZTE ellen.

A Spartacus ősszel tíz pontot szerzett, kétszer nyert a csapat, és négyszer döntetlen eredmény született. Az együttes tizenkilenc gólt szerzett ősszel, és harminckettőt kapott.

A csapatnak múlt szombaton sem sikerült gólt szereznie.

Házi góllövőlista

8 gólos: Homma Kazuo

3 gólos: Andorka Péter

2 gólos: Dosso Sindou, Pákolicz Dávid

1 gólos: Bogdanoviæ Igor, Goia Cosmin, Miskolczi László

Házi gólpasszlista:

5 Bogdanoviæ Igor

3 Andorka Péter

2 Homma Kazuo

1 Kiss Zoltán, Lakatos István, Miskolczi László

Mboussit másodszor állították ki az ősz során, ez már az ötödik piros lap volt a Szparinak ősszel.

A ZTE elleni meccsen Zabos Attila és Minczér Tibor kapott sárgát. Zabos már ötnél tart, így automatikus eltiltás vár rá.

Piros lapok:

2 Mboussi Yves Simplice

1 Cornaci Claudio, Goia Cosmin, Kiss Zoltán

Sárga lapok:

5 Goia Cosmin, Miskolczi László (eltiltásuk letöltve), Zabos Attila

2 Homma Kazuo, Kiss Zoltán, Mboussi Yves, Minczér Tibor, Nánási Balázs

1 Ambrusz Árpád, Andorka Péter, Batizi-Pócsi Balázs, Kovács Zoltán, Vojinoviæ Drasko

Eddig huszonnyolc játékosunk lépett pályára az idei tizenkét Soproni Liga mérkőzésen. Perényi Mihály ősszel először szerepelt bajnokin a Szpari színeiben. Minczér először volt a kezdőben.

Vojinoviæ Drasko az idei bajnokságban mind a tizenöt mérkőzésen játszott, és végig pályán volt. Rajta kívül Homma szerepelt az összes bajnokin.

A legtöbb időt – 1350 percet- természetesen Vojinoviæ töltöte a pályán, a legkevesebbet Szilágyi és Márkus (8-8 perc).