Gólok, lapok, számok a 15. forduló után -2009.11.24.-
A háromszáznegyvennegyedik élvonalbeli meccsét játszotta a Szpari, amely vereséggel végződött a ZTE ellen.
A Spartacus ősszel tíz pontot szerzett, kétszer nyert a csapat, és négyszer döntetlen eredmény született. Az együttes tizenkilenc gólt szerzett ősszel, és harminckettőt kapott.
A csapatnak múlt szombaton sem sikerült gólt szereznie.
Házi góllövőlista
8 gólos: Homma Kazuo
3 gólos: Andorka Péter
2 gólos: Dosso Sindou, Pákolicz Dávid
1 gólos: Bogdanoviæ Igor, Goia Cosmin, Miskolczi László
Házi gólpasszlista:
5 Bogdanoviæ Igor
3 Andorka Péter
2 Homma Kazuo
1 Kiss Zoltán, Lakatos István, Miskolczi László
Mboussit másodszor állították ki az ősz során, ez már az ötödik piros lap volt a Szparinak ősszel.
A ZTE elleni meccsen Zabos Attila és Minczér Tibor kapott sárgát. Zabos már ötnél tart, így automatikus eltiltás vár rá.
Piros lapok:
2 Mboussi Yves Simplice
1 Cornaci Claudio, Goia Cosmin, Kiss Zoltán
Sárga lapok:
5 Goia Cosmin, Miskolczi László (eltiltásuk letöltve), Zabos Attila
2 Homma Kazuo, Kiss Zoltán, Mboussi Yves, Minczér Tibor, Nánási Balázs
1 Ambrusz Árpád, Andorka Péter, Batizi-Pócsi Balázs, Kovács Zoltán, Vojinoviæ Drasko
Eddig huszonnyolc játékosunk lépett pályára az idei tizenkét Soproni Liga mérkőzésen. Perényi Mihály ősszel először szerepelt bajnokin a Szpari színeiben. Minczér először volt a kezdőben.
Vojinoviæ Drasko az idei bajnokságban mind a tizenöt mérkőzésen játszott, és végig pályán volt. Rajta kívül Homma szerepelt az összes bajnokin.
A legtöbb időt – 1350 percet- természetesen Vojinoviæ töltöte a pályán, a legkevesebbet Szilágyi és Márkus (8-8 perc).