Gólok, lapok, számok a 18. forduló után -2010.03.15.-
A háromszáznegyvenhetedik élvonalbeli meccsét játszotta a Spartacus pénteken az Üllői úton, ahol gól nélküli döntetlen született.
A gólstatisztikánk nem változott. Az idei bajnokságban most először nem kaptunk gólt. Legutoljára tavaly április 25-én történt ilyen, akkor hazai hazai pályán játszottunk 0-0-át az MTK-val. Huszonhárom meccs után sikerült újra kapott gól nélkül hozni a találkozót. Idegenben 2008. november 1-én nem kaptunk gólt, akkor 1-0-ra nyertünk a Győr ellen. Tizenhét idegenben játszott meccs után sikerült újra elkerülni a gólt. A Fradival legutóbb 2006 őszén játszottunk 0-0-át.
Házi góllövőlista
8 gólos: Homma Kazuo
3 gólos: Andorka Péter
2 gólos: Dosso Sindou, Pákolicz Dávid
1 gólos: Bogdanoviæ Igor, Fekete Ádám, Goia Cosmin, Kovaæeviæ Zeljko, Miskolczi László, Struhar Peter
Házi gólpasszlista:
5 Bogdanoviæ Igor
3 Andorka Péter, Miskolczi László
2 Homma Kazuo
1 Homma Kazuo, Kiss Zoltán, Lakatos István
A meccsen Homma és Abdelali kapott egy-egy sárgát, Nánási kettőt, amiért ki is állították.
Piros lapok:
2 Mboussi Yves Simplice
1 Cornaci Claudio, Goia Cosmin, Kiss Zoltán, Nánási Balázs (eltiltás várható)
Sárga lapok:
5 Goia Cosmin, Miskolczi László, Zabos Attila (eltiltásuk letöltve)
3 Homma Kazuo
2 Kiss Zoltán, Mboussi Yves, Minczér Tibor, Nánási Balázs
1 Abdelali Nacim, Ambrusz Árpád, Andorka Péter, Balbinot Diego, Batizi-Pócsi Balázs, Davidov Milan, Kovács Zoltán, Struhar Peter, Vojinoviæ Drasko
Eddig harminchét játékosunk lépett pályára az idei tizennyolc Soproni Liga mérkőzésen. Először szerepelt a Soproni Ligában Bosnjak Predrag és Simon Gergely is.
Egyedül Homma szerepelt az összes bajnokin. A legtöbb időt – 1538 percet- is ö töltötte a pályán. A tavaszi bajnoki mérkőzéseken végig pályán volt Kovacevic Zeljko, Miskolczi László, Ovsíyenko Volodymyr, Struhar Peter.