Gólok, lapok, számok a 23. forduló után
A győzelem után is a kilencedik a csapatunk a tabellán, Granát és Miskolczi is lét gólos lett.
A Diósgyőr elleni 2-1 győzelem azt is jelenti, hogy a Szpari továbbra is tartja jó mérlegét a DVTK ellen a Sóstói úton, hat győzelem és három döntetlen. A Szpari a kilencedik maradt a tabellán. A 23. fordulóban a ZTE nyert Kaposváron, így három ponttal van előttünk. A hetedik Kaposvár öt ponttal van előttünk. A tizedik Vasasnak hat pont a hátránya a csapatunkkal szemben.
A Szpari neve mellett huszonhat gól szerepel a tabellán, ebből huszonnégyet a pályán, hármat az MLSZ asztalánál szerzett az együttesünk. A legtöbb gólt a Győri ETO rúgta (52). (A tabellán a Sopron törlése után nem valós gólok is szerepelnek, minden csapat góljainak száma -abban a fordulóban amikor szabadnapos- hárommal növekszik.)
Huszonhét gólt kaptunk eddig. Négy csapat kapott kevesebbet: MTK (18), Bp. Honvéd (24), DVSC, Újpest (26). A legtöbb gólt (69) a tatabányaiak kapták.
A házi góllövőlistán a két gólosok száma kettővel szaporodott. Már hét focistánk van, aki két gólt is szerzett.
Granát Balázs lőtte a DVTK ellen az első gólt. A Szpariban öt bajnokin játszott, és két gólt szerzett. Mindkétszer az első gólt szerezte, az előzőt a Tatabánya ellen, a 49. percben, most már a 12. percben betalált. A gólpasszt Vukadinovic jegyzi –jobb oldalról lőtte a labdát a kapu elé, Balázs a hosszú saroknál érkezett-, Dejannak ez a második gólpassza az idényben. Az előzőt az őszi utolsó fordulóban a Vasas elleni meccsen jegyeztük fel, akkor bal oldalról adott be egy labdát Szilágyinak, aki befejelte.
Miskolczi is második gólját szerzi a 2006-2007-es idényben. Az előzőt még a negyedik fordulóban, Sopronban szerezte. Miskolczinak Dosso adta a gólpasszt. Miskolczi Laci vagy 14 méterről bombázott a kapuba. Sindounak is ez a második gólpassza a Szpariban, az előzőnél a Paks elleni meccsen Szilágyi szerzett gólt a passzából. Dosso hét meccsen két gólt és két gól passzt jegyez.
Egyébként a kanadai listán öt-öt ponttal Lippai Ákos (2 gól, 3 gólpassz) és Szilágyi Norbert (4 gól, 1 gólpassz) vezet, négy pontos Dosso és Miskolczi is. A három pontosok közt elsőnek említhetjük Granát Balázst, aki öt bajnoki meccsen szerezte a három pontját.
Miskolcz László kapott sárgát a DVTK elleni találkozón. Neki most öt sárga után jön az eltiltás, és ez az első ebből a „pentatlonból”.
Göllövőlista:
Négy gól: Szilágyi Norbert
Két gól: Bagoly Gábor, Cornaci Cladiu, Dosso Sindou, Granát Balázs, Lippai Ákos, Miskolczi László Montvai Tibor (kölcsönbe távozott tavasszal Kecskemétre),
Egy gól: Hegedüs Tibor, Kovács Béla, Menougong George, Vukadinovic Dejan, Zaleh Ivan
Három gólpassz: Lippai Ákos
Két gólpassz: Dosso Sindou, Miskolczi László, Ramos Luis, Vukadinovic Dejan
Egy gólpassz: Bagoly Gábor, Granát Balázs, Hegedüs Tibor, Moldovan Tibor ( decemberben eligazolt), Montvai Tibor (kölcsönbe távozott tavasszal), Szilágyi Norbert,
Sárga lapok:
Akik a következő öt sárga lap után kapnak eltiltást, de ősszel is volt sárgájuk:
(X/Y, X a korábbi három sárga lapos eltiltásokba számított lapok száma, Y az öt sárga lapos eltiltásba számító lapok száma)
6 sárga lap: Bagoly Gábor 6/0 (letöltött)
5 sárga lap: Cornaci Cladiu 3/2
4 sárga lap: Miskolczi 3/1
3 sárga lap: Cséke György 3/0 (letöltött), Minczér Tibor 3/0 (letöltött)
Akik három (vagy annak többszöröse) sárga lap után kapnak eltiltást:
5 sárga lap: Hegedüs Tibor
4 sárga lap: Zabos Attila, Zaleh Ivan
2 sárga lap: Montvai Tibor (kölcsönbe távozott tavasszal), Lippai Ákos, Perényi Szabolcs
1 sárga lap: Ambrusz Árpád, Lazareanu Filip, Menougong George, Vukadinovic Dejan
Akik öt sárga lap után kapnak eltiltást:
3 sárga lap: Ramos Luis Arcangel Colone
2 sárga lap: Mboussi Yves Simplice
1 sárga lap: Dosso Sindou, Welton Silva
Piros lap: Ambrusz Árpád, Menougong George, Miskolczi László (letöltött eltiltások)
A Szparinak ez volt a 291. élvonalbeli mérkőzése.
Harminc játékos szerepelt eddig a bajnoki meccseinken, és közülük huszonhatan voltak a kezdőben.
A Szpari neve mellett huszonhat gól szerepel a tabellán, ebből huszonnégyet a pályán, hármat az MLSZ asztalánál szerzett az együttesünk. A legtöbb gólt a Győri ETO rúgta (52). (A tabellán a Sopron törlése után nem valós gólok is szerepelnek, minden csapat góljainak száma -abban a fordulóban amikor szabadnapos- hárommal növekszik.)
Huszonhét gólt kaptunk eddig. Négy csapat kapott kevesebbet: MTK (18), Bp. Honvéd (24), DVSC, Újpest (26). A legtöbb gólt (69) a tatabányaiak kapták.
A házi góllövőlistán a két gólosok száma kettővel szaporodott. Már hét focistánk van, aki két gólt is szerzett.
Granát Balázs lőtte a DVTK ellen az első gólt. A Szpariban öt bajnokin játszott, és két gólt szerzett. Mindkétszer az első gólt szerezte, az előzőt a Tatabánya ellen, a 49. percben, most már a 12. percben betalált. A gólpasszt Vukadinovic jegyzi –jobb oldalról lőtte a labdát a kapu elé, Balázs a hosszú saroknál érkezett-, Dejannak ez a második gólpassza az idényben. Az előzőt az őszi utolsó fordulóban a Vasas elleni meccsen jegyeztük fel, akkor bal oldalról adott be egy labdát Szilágyinak, aki befejelte.
Miskolczi is második gólját szerzi a 2006-2007-es idényben. Az előzőt még a negyedik fordulóban, Sopronban szerezte. Miskolczinak Dosso adta a gólpasszt. Miskolczi Laci vagy 14 méterről bombázott a kapuba. Sindounak is ez a második gólpassza a Szpariban, az előzőnél a Paks elleni meccsen Szilágyi szerzett gólt a passzából. Dosso hét meccsen két gólt és két gól passzt jegyez.
Egyébként a kanadai listán öt-öt ponttal Lippai Ákos (2 gól, 3 gólpassz) és Szilágyi Norbert (4 gól, 1 gólpassz) vezet, négy pontos Dosso és Miskolczi is. A három pontosok közt elsőnek említhetjük Granát Balázst, aki öt bajnoki meccsen szerezte a három pontját.
Miskolcz László kapott sárgát a DVTK elleni találkozón. Neki most öt sárga után jön az eltiltás, és ez az első ebből a „pentatlonból”.
Göllövőlista:
Négy gól: Szilágyi Norbert
Két gól: Bagoly Gábor, Cornaci Cladiu, Dosso Sindou, Granát Balázs, Lippai Ákos, Miskolczi László Montvai Tibor (kölcsönbe távozott tavasszal Kecskemétre),
Egy gól: Hegedüs Tibor, Kovács Béla, Menougong George, Vukadinovic Dejan, Zaleh Ivan
Három gólpassz: Lippai Ákos
Két gólpassz: Dosso Sindou, Miskolczi László, Ramos Luis, Vukadinovic Dejan
Egy gólpassz: Bagoly Gábor, Granát Balázs, Hegedüs Tibor, Moldovan Tibor ( decemberben eligazolt), Montvai Tibor (kölcsönbe távozott tavasszal), Szilágyi Norbert,
Sárga lapok:
Akik a következő öt sárga lap után kapnak eltiltást, de ősszel is volt sárgájuk:
(X/Y, X a korábbi három sárga lapos eltiltásokba számított lapok száma, Y az öt sárga lapos eltiltásba számító lapok száma)
6 sárga lap: Bagoly Gábor 6/0 (letöltött)
5 sárga lap: Cornaci Cladiu 3/2
4 sárga lap: Miskolczi 3/1
3 sárga lap: Cséke György 3/0 (letöltött), Minczér Tibor 3/0 (letöltött)
Akik három (vagy annak többszöröse) sárga lap után kapnak eltiltást:
5 sárga lap: Hegedüs Tibor
4 sárga lap: Zabos Attila, Zaleh Ivan
2 sárga lap: Montvai Tibor (kölcsönbe távozott tavasszal), Lippai Ákos, Perényi Szabolcs
1 sárga lap: Ambrusz Árpád, Lazareanu Filip, Menougong George, Vukadinovic Dejan
Akik öt sárga lap után kapnak eltiltást:
3 sárga lap: Ramos Luis Arcangel Colone
2 sárga lap: Mboussi Yves Simplice
1 sárga lap: Dosso Sindou, Welton Silva
Piros lap: Ambrusz Árpád, Menougong George, Miskolczi László (letöltött eltiltások)
A Szparinak ez volt a 291. élvonalbeli mérkőzése.
Harminc játékos szerepelt eddig a bajnoki meccseinken, és közülük huszonhatan voltak a kezdőben.