Gólok, lapok, számok a 8. forduló után
A góljaink száma és góllövőink tábora Diósgyőrben sem szaporodott. Ivan Zalehharmadik sárgáját kapta, szombaton nem játszhat a bajnoki meccsen.
A Szpari hat gólt szerzett a bajnokságban, ugyanennyi gólt lőtt a Tatabánya, a többi csapat többször betalált, Budapest Honvéd már 20 találatnál tart. Hét gólt kapott a csapat a többi együttes ennél többet. A legtöbb gólt (24), a tatabányaik kapták. A tabellán hat ponttal előzzük meg a 15. DVTK-t, és öt ponttal vagyunk elmaradva a 2. helyezett Fehérvár és a 3. DVSC-TEVA csapataitól.
Bajnoki meccsen idegenben két évvel ezelőtt Kazincbarcikán ért el a Szpari 0-0-s döntetlent. Azóta csak egyszer, egy évvel ezelőtt játszottunk gólnélküli meccset, a Fradi ellen, tavaly szeptember utolsó napján.
Ezen a mérkőzésen kaptuk a legtöbb sárga lapot: ötöt. Ivan Zaleh begyűjtötte harmadik sárgáját, szombaton nem játszhat a DVSC-TEVA csapata ellen. Cséke György, Miskolczi László és Hegedüs Tibor a második figyelmeztetésnél tart. Bagoly Gábor a negyedik sárgáját kapta Diósgyőrben.
Góllövő és gólpassz lista:
Egy gól: Bagoly Gábor, Hegedüs Tibor, Lippai Ákos, Miskolczi László, Montvai Tibor, Zaleh Ivan
Két gólpassz: Lippai Ákos,
Egy gólpassz: Bagoly Gábor, Miskolczi László, Moldovan Tibor
Sárga lapok:
4: Bagoly Gábor
3: Zaleh Ivan (letöltendő eltiltás)
2: Cséke György, Hegedüs Tibor, Miskolczi László,
1: Ambrusz Árpád, Cornaci Claudio, Lazareanu Filip, Minczér Tibor, Montvai Tibor, Vukadinovics Dejan, Zabos Attila,
Piros lap: Ambrusz Árpád, George Menougong (letöltött eltiltások)
A Szparinak ez volt a 276. élvonalbeli mérkőzése, és a 87. döntetlenje. A nyolc bajnokin hárman, Cornaci, Hegedüs, Zaleh 720 percen át –végig- pályán voltak. Továbbra is tizenkilencen szerepeltek a bajnoki meccseinken, és mind a tizenkilencen voltak már a kezdőben.
Cornaci Claudio sorozata folytatódott tizennégy egymást követő bajnokin (1260 perc) végig pályán volt, őt Hegedüs Tibor és Zaleh Ivan követi nyolc végig játszott meccsel (720 perc).
Bajnoki meccsen idegenben két évvel ezelőtt Kazincbarcikán ért el a Szpari 0-0-s döntetlent. Azóta csak egyszer, egy évvel ezelőtt játszottunk gólnélküli meccset, a Fradi ellen, tavaly szeptember utolsó napján.
Ezen a mérkőzésen kaptuk a legtöbb sárga lapot: ötöt. Ivan Zaleh begyűjtötte harmadik sárgáját, szombaton nem játszhat a DVSC-TEVA csapata ellen. Cséke György, Miskolczi László és Hegedüs Tibor a második figyelmeztetésnél tart. Bagoly Gábor a negyedik sárgáját kapta Diósgyőrben.
Góllövő és gólpassz lista:
Egy gól: Bagoly Gábor, Hegedüs Tibor, Lippai Ákos, Miskolczi László, Montvai Tibor, Zaleh Ivan
Két gólpassz: Lippai Ákos,
Egy gólpassz: Bagoly Gábor, Miskolczi László, Moldovan Tibor
Sárga lapok:
4: Bagoly Gábor
3: Zaleh Ivan (letöltendő eltiltás)
2: Cséke György, Hegedüs Tibor, Miskolczi László,
1: Ambrusz Árpád, Cornaci Claudio, Lazareanu Filip, Minczér Tibor, Montvai Tibor, Vukadinovics Dejan, Zabos Attila,
Piros lap: Ambrusz Árpád, George Menougong (letöltött eltiltások)
A Szparinak ez volt a 276. élvonalbeli mérkőzése, és a 87. döntetlenje. A nyolc bajnokin hárman, Cornaci, Hegedüs, Zaleh 720 percen át –végig- pályán voltak. Továbbra is tizenkilencen szerepeltek a bajnoki meccseinken, és mind a tizenkilencen voltak már a kezdőben.
Cornaci Claudio sorozata folytatódott tizennégy egymást követő bajnokin (1260 perc) végig pályán volt, őt Hegedüs Tibor és Zaleh Ivan követi nyolc végig játszott meccsel (720 perc).