Gólok, lapok, számok a 8. forduló után -2010.10.04.-
A Nyíregyháza Spartacus FC szombaton 1-1-et játszott Vecséssel. Nyolc forduló után gólkülönbséggel vezeti a tabellát. Az eddigi nyolc bajnokin tizenhat gólt szereztünk és hetet kaptunk.
Gólunkat Bajzát Péter jegyzi, ez a hetedik találata a Szpariban. A Keleti csoport góllövőlistáját továbbra is vezeti. A házi kanadai pontversenyt (gól-gólpassz) is Bajzát vezeti kilenc ponttal, második Pákolicz Dávid hattal, harmadik Andorka Péter öttel.
Góllövőlista:
7 Bajzát Péter
3 Andorka Péter, Pákolicz Dávid
2 Kovacevic Zeljko
1 Demjén Gábor
Gólpassz:
3 Pákolicz Dávid
2 Abdelali Nacim, Andorka Péter, Bajzát Péter
1 Bosnjak Predrag, Makai István, Szilágyi Norbert
Zabos és Andorka második sárga lapját kapta ebben az idényben, Bosnjak most kapta az elsőt..
Kiállítások:
1 Lakatos István, Vojinovic Drasko
Sárga lapok:
2 Abdelali Nacim, Andorka Péter, Kovacevic Zeljko, Zabos Attila
1 Ambrusz Árpád, Batizi-Pócsi Balázs, Bosnjak Predrag, Lakatos István, Szilágyi Norbert
Abdelali Nacim szombaton tizenhetedik bajnoki meccsét játszotta zsinórban. Bosnjak Predrag kilenc egymást követő mérkőzéssel követi.
Huszonegy játékosunk kapott szerepet az első 8 találkozón. Perényi Mihály először lépett pályára ebben a bajnoki évben.
Már nincs olyan játékos, aki végig játszott minden eddigi meccsen.Pákolicz volt legtöbbet, 671 percet a pályán. Hárman vannak, akik az eddigi nyolc meccsen mindig kezdőben voltak: Abdelali Nacim, Demjén Gábor, Pákolicz Dávid. Még két játékos van, aki nyolc meccsen szerepet kapott: Bosnjak Predrag, Zabos Attila. Hét meccses: Ambrusz Árpád, Andorka Péter, Bajzát Péter, Kovacevic Zeljko, Lakatos István, Szilágyi Norbert. Hat meccses: Batizi-Pócsi Balázs, Vojinovic Drasko.