Gólok, lapok, számok a 8. forduló után -2010.10.04.-

A Szpari jobb gólkülönbséggel vezeti a tabellát, az ugyancsak 15 pontot szerzett MTK II előtt.

A Nyíregyháza Spartacus FC szombaton 1-1-et játszott Vecséssel. Nyolc forduló után gólkülönbséggel vezeti a tabellát. Az eddigi nyolc bajnokin tizenhat gólt szereztünk és hetet kaptunk.

 

Gólunkat Bajzát Péter jegyzi, ez a hetedik találata a Szpariban. A Keleti csoport góllövőlistáját továbbra is vezeti. A házi kanadai pontversenyt (gól-gólpassz) is Bajzát vezeti kilenc ponttal, második Pákolicz Dávid hattal, harmadik Andorka Péter öttel.

 

Góllövőlista:

7 Bajzát Péter

3 Andorka Péter, Pákolicz Dávid

2 Kovacevic Zeljko

1 Demjén Gábor 

 

Gólpassz:

3 Pákolicz Dávid

2 Abdelali Nacim, Andorka Péter, Bajzát Péter

1 Bosnjak Predrag, Makai István, Szilágyi Norbert

 

Zabos és Andorka második sárga lapját kapta ebben az idényben, Bosnjak most kapta az elsőt..

 

Kiállítások:

1 Lakatos István, Vojinovic Drasko

 

Sárga lapok:

2 Abdelali Nacim, Andorka Péter, Kovacevic Zeljko, Zabos Attila

1 Ambrusz Árpád, Batizi-Pócsi Balázs, Bosnjak Predrag, Lakatos István, Szilágyi Norbert

 

Abdelali Nacim szombaton tizenhetedik bajnoki meccsét játszotta zsinórban. Bosnjak Predrag kilenc egymást követő mérkőzéssel követi.

Huszonegy játékosunk kapott szerepet az első 8 találkozón. Perényi Mihály először lépett pályára ebben a bajnoki évben.

Már nincs olyan játékos, aki végig játszott minden eddigi meccsen.Pákolicz volt legtöbbet, 671 percet a pályán. Hárman vannak, akik az eddigi nyolc meccsen mindig kezdőben voltak: Abdelali Nacim, Demjén Gábor, Pákolicz Dávid.  Még két játékos van, aki nyolc meccsen szerepet kapott: Bosnjak Predrag, Zabos Attila. Hét meccses: Ambrusz Árpád, Andorka Péter, Bajzát Péter,  Kovacevic Zeljko, Lakatos István, Szilágyi Norbert.  Hat meccses: Batizi-Pócsi Balázs, Vojinovic Drasko.