Gólok, lapok, számok a hetedik forduló után -2010.09.27.-

A Szpari egy ponttal vezeti a tabellát, Bodnár és Makai is debütált a csapatunkban, utóbbi gólpasszal.

A Nyíregyháza Spartacus FC szombaton 2-1-re kikapott Diósgyőrben. Hét forduló után egy ponttal vezeti a tabellát. Az eddigi hét bajnokin tizenöt gólt szereztünk és hatot kaptunk.

 

Gólunkat Kovacevic Zeljko szerezte, a gólpasszt Makai István jegyzi. A Keleti csoport góllövőlistáján elől nem történt változás: Bajzát Péter vezeti. A házi kanadai pontversenyt (gól-gólpassz) is Bajzát vezeti nyolc ponttal, második Pákolicz Dávid hattal, harmadik Andorka Péter öttel.

 

Góllövőlista:

6 Bajzát Péter

3 Andorka Péter, Pákolicz Dávid

2 Kovacevic Zeljko

1 Demjén Gábor 

 

Gólpassz:

3 Pákolicz Dávid

2 Abdelali Nacim, Andorka Péter, Bajzát Péter

1 Bosnjak Predrag, Makai István, Szilágyi Norbert

 

Lakatos Istvánt kiállították és Kovacevic Zeljko sárga lapot kapott.

 

Kiállítások:

1 Lakatos István, Vojinovic Drasko

 

Sárga lapok:

2 Abdelali Nacim, Kovacevic Zeljko

1 Ambrusz Árpád, Andorka Péter, Batizi-Pócsi Balázs, Lakatos István, Szilágyi Norbert, Zabos Attila

 

Andorka Péter sorozata megszakadt 28 bajnoki mérkőzés után hiányzott először a csapatból.

Jelenleg Abdelali Nacim sorozata a leghosszabb. Szombaton tizenhatodik bajnoki meccsét játszotta zsinórban, és mind a tizenhat meccsen végig pályán volt. Bosnjak Predrag nyolc egymást követő mérkőzéssel követi.

Húsz játékosunk kapott szerepet az első 7 találkozón. Bodnár János és Makai István először szerepeltek a Szpari első csapatában bajnoki meccsen. Makai István NB III.-as találkozókon már sokszor pályára lépett.