Gólok, lapok, számok a hetedik forduló után -2010.09.27.-
A Szpari egy ponttal vezeti a tabellát, Bodnár és Makai is debütált a csapatunkban, utóbbi gólpasszal.
A Nyíregyháza Spartacus FC szombaton 2-1-re kikapott Diósgyőrben. Hét forduló után egy ponttal vezeti a tabellát. Az eddigi hét bajnokin tizenöt gólt szereztünk és hatot kaptunk.
Gólunkat Kovacevic Zeljko szerezte, a gólpasszt Makai István jegyzi. A Keleti csoport góllövőlistáján elől nem történt változás: Bajzát Péter vezeti. A házi kanadai pontversenyt (gól-gólpassz) is Bajzát vezeti nyolc ponttal, második Pákolicz Dávid hattal, harmadik Andorka Péter öttel.
Góllövőlista:
6 Bajzát Péter
3 Andorka Péter, Pákolicz Dávid
2 Kovacevic Zeljko
1 Demjén Gábor
Gólpassz:
3 Pákolicz Dávid
2 Abdelali Nacim, Andorka Péter, Bajzát Péter
1 Bosnjak Predrag, Makai István, Szilágyi Norbert
Lakatos Istvánt kiállították és Kovacevic Zeljko sárga lapot kapott.
Kiállítások:
1 Lakatos István, Vojinovic Drasko
Sárga lapok:
2 Abdelali Nacim, Kovacevic Zeljko
1 Ambrusz Árpád, Andorka Péter, Batizi-Pócsi Balázs, Lakatos István, Szilágyi Norbert, Zabos Attila
Andorka Péter sorozata megszakadt 28 bajnoki mérkőzés után hiányzott először a csapatból.
Jelenleg Abdelali Nacim sorozata a leghosszabb. Szombaton tizenhatodik bajnoki meccsét játszotta zsinórban, és mind a tizenhat meccsen végig pályán volt. Bosnjak Predrag nyolc egymást követő mérkőzéssel követi.
Húsz játékosunk kapott szerepet az első 7 találkozón. Bodnár János és Makai István először szerepeltek a Szpari első csapatában bajnoki meccsen. Makai István NB III.-as találkozókon már sokszor pályára lépett.