Gólok, lapok, számok az 5. forduló után -2010.09.15.-
A pontjaink száma nőtt eggyel, de a góllövőlista nem változott.
Mivel gól nélküli döntetlennel végződött a meccs, így nem változott a gólstatisztika.
A keleti csoport góllövőlistáját továbbra is Bajzát vezeti, négy gólos Szabó Tamás (Orosháza), három gólt már kilencen rúgtak a csoportból.
Góllövőlista:
5 Bajzát Péter
3 Andorka Péter, Pákolicz Dávid
1 Kovacevic Zeljko
Gólpassz:
3 Pákolicz Dávid
2 Andorka Péter, Bajzát Péter
1 Abdelali Nacim, Bosnjak Predrag, Szilágyi Norbert
Hárman kaptak sárga lapot: Andorka, Batizi-Pócsi, Szilágyi
Sárga lapok:
2 Abdelali Nacim
1 Ambrusz Árpád, Andorka Péter, Batizi-Pócsi Balázs, Kovacevic Zeljko, Szilágyi Norbert, Zabos Attila
Andorka Péter a Szpari utóbbi 27 bajnoki mérkőzésének mindegyikén pályára lépett.
Tizenhét játékosunk kapott szerepet az első négy találkozón. Kezdőként eddig tizenöten kaptak lehetőséget. Ebben az idényben először volt a kezdőben Minczér Tibor.
Hárman vannak, akik végigjátszották mind az öt idei meccset: Abdelali Nacim, Lakatos István, Vojinovic Drasko. Rajtuk kívül még négyen vannak, akik az eddigi öt meccsen mindig kezdőben voltak: Ambrusz Árpád, Andorka Péter, Demjén Gábor, Pákolicz Dávid. Még két játékos van az eddig említett nyolcon kívül, aki öt meccsen szerepet kapott: Bosnjak Predrag, Szilágyi Norbert. Négy meccses: Bajzát Péter, Batizi- Pócsi Balázs, Kovacevic Zeljko. Három találkozón pályán volt: Minczér Tibor. Két mérkőzésen szerepelt: Fekete Ádám, Goia Cosmin.