Gőzerővel készül a Szpari a bajnokság tavaszi folytatására
A felkészülési időszak negyedik hetét kezdte el a mai nappal a Nyíregyháza Spartacus labdarúgócsapata. Az alapozás közepén járó játékosok napi két edzéssel készülnek a márciusi rajtra.
A megfelelő erőnlét megalapozása érdekében rengeteg futás, és erősítés szerepel, labdarúgóink heti programjában. A kemény erőnléti edzések mellett mostmár egyre nagyobb hangsúlyt kap a játék is. Sőt, szurkolóink nagy örömére a héten már – a szombati debreceni vendégjáték után – hazai pályán előkészületi mérkőzéseket is játszik csapatunk. Mindkét összecsapásra a Sóstói úti stadion műfüves pályáján kerül sor, amelyekre minden szurkolót szeretettel vár a csapat és a szakmai stáb egyaránt.
2007. január 24. (Szerda) 14. 00 Nyíregyháza Spartacus – Arad
2007. január 27. (Szombat) 9. 00 Nyíregyháza Spartacus – Baktalórántháza VSE
Holnap – Kedden – azért még edzenek a srácok. Reggel fél nyolckor a Tiszavasvári úti pályához tartozó konditeremben lesz edzés. Majd közvetlenül utána a salakpályán vezényel futóedzést Gálhidi mester a csapat tagjainak. Délután pedig, 14 óra 30 perces kezdéssel a Sóstói úti stadion műfüves pályáján gyakorol a társaság.
2007. január 24. (Szerda) 14. 00 Nyíregyháza Spartacus – Arad
2007. január 27. (Szombat) 9. 00 Nyíregyháza Spartacus – Baktalórántháza VSE
Holnap – Kedden – azért még edzenek a srácok. Reggel fél nyolckor a Tiszavasvári úti pályához tartozó konditeremben lesz edzés. Majd közvetlenül utána a salakpályán vezényel futóedzést Gálhidi mester a csapat tagjainak. Délután pedig, 14 óra 30 perces kezdéssel a Sóstói úti stadion műfüves pályáján gyakorol a társaság.