Granát kölcsönben a Szparinál
Granát Balázs elfogadta a Szpari ajánlatát, a győri egyesület pedig másfél évre kölcsönadta a fiatal csatárt.
A szakvezetés célja, hogy tavaszra hatékonyabbá tegye a csapat támadójátékát ezért újabb csatár érkezett a Nyíregyháza Spartacushoz Granát Balázs személyében. A győriek fiatal labdarúgója másfélévre kölcsönbe érkezik a Szparihoz.
Granát Balázs 22 éves győri születésű focista, az ETO utánpótlásában nevelkedett, az utánpótlás válogatottat is megjárta. A 2006-os évben az ETO első csapatának már állandó szereplője volt. Tavaly egy félévet kölcsönben töltött a Gyirmót együttesénél, a másodosztályú győri csapatnál a fiatal játékos tavasszal nyolc gólt szerzett. Ősszel visszakerült az ETO-hoz, Nyíregyháza ellen az augusztus végén rendezett találkozón a kezdőben kapott helyett.
- A Spartacus elleni mérkőzésen hosszú idő után ismét a kezdő csapatban játszottam, de mégsem fűződnek a találkozóhoz kellemes emlékeim. Korábbi klubtársam és barátom Hegedüs Tibor hamar betalált, és nem tudtunk válaszolni a góljára- nyilatkozta a Spartacus új csatára, aki eddig huszonnégy NB I-es meccsen szerepelt és öt gólt jegyez. – A nyíregyházi klub vezetői keresték meg a győri vezetést, hogy nem adnának-e kölcsönbe. A klubom igent mondott a kérésre. Én örömmel jöttem Nyíregyházára. Győrben ősszel nem nagyon számítottak a játékomra, és játszani szeretnék. Remélem, hogy a teljesítményem alapján a Spartacusnál lesz erre lehetőségem. Már néhány napja itt edzek a csapattal, de csak mára egyezett meg a két klub a végleges feltételekben, ezután én is aláírtam a nyíregyházi klubhoz kötő egyezséget. A beilleszkedésben Hegedüs Tibi sokat segített, mint mondtam, vele Győrben is jó barátságban voltunk. Úgy érzem hamar befogadott a csapat. Tetszik a város is, az első néhány nap után jól érzem magam Nyíregyházán. Remélem, hogy új csapatomnál gólokkal sikerül bebizonyítanom, hogy kiérdemeltem az ajánlatot.
Granát Balázs 22 éves győri születésű focista, az ETO utánpótlásában nevelkedett, az utánpótlás válogatottat is megjárta. A 2006-os évben az ETO első csapatának már állandó szereplője volt. Tavaly egy félévet kölcsönben töltött a Gyirmót együttesénél, a másodosztályú győri csapatnál a fiatal játékos tavasszal nyolc gólt szerzett. Ősszel visszakerült az ETO-hoz, Nyíregyháza ellen az augusztus végén rendezett találkozón a kezdőben kapott helyett.
- A Spartacus elleni mérkőzésen hosszú idő után ismét a kezdő csapatban játszottam, de mégsem fűződnek a találkozóhoz kellemes emlékeim. Korábbi klubtársam és barátom Hegedüs Tibor hamar betalált, és nem tudtunk válaszolni a góljára- nyilatkozta a Spartacus új csatára, aki eddig huszonnégy NB I-es meccsen szerepelt és öt gólt jegyez. – A nyíregyházi klub vezetői keresték meg a győri vezetést, hogy nem adnának-e kölcsönbe. A klubom igent mondott a kérésre. Én örömmel jöttem Nyíregyházára. Győrben ősszel nem nagyon számítottak a játékomra, és játszani szeretnék. Remélem, hogy a teljesítményem alapján a Spartacusnál lesz erre lehetőségem. Már néhány napja itt edzek a csapattal, de csak mára egyezett meg a két klub a végleges feltételekben, ezután én is aláírtam a nyíregyházi klubhoz kötő egyezséget. A beilleszkedésben Hegedüs Tibi sokat segített, mint mondtam, vele Győrben is jó barátságban voltunk. Úgy érzem hamar befogadott a csapat. Tetszik a város is, az első néhány nap után jól érzem magam Nyíregyházán. Remélem, hogy új csapatomnál gólokkal sikerül bebizonyítanom, hogy kiérdemeltem az ajánlatot.