Granát kölcsönben a Szparinál

Granát Balázs elfogadta a Szpari ajánlatát, a győri egyesület pedig másfél évre kölcsönadta a fiatal csatárt.
A szakvezetés célja, hogy tavaszra hatékonyabbá tegye a csapat támadójátékát ezért újabb csatár érkezett a Nyíregyháza Spartacushoz Granát Balázs személyében. A győriek fiatal labdarúgója másfélévre kölcsönbe érkezik a Szparihoz.
Granát Balázs 22 éves győri születésű focista, az ETO utánpótlásában nevelkedett, az utánpótlás válogatottat is megjárta. A 2006-os évben az ETO első csapatának már állandó szereplője volt. Tavaly egy félévet kölcsönben töltött a Gyirmót együttesénél, a másodosztályú győri csapatnál a fiatal játékos tavasszal nyolc gólt szerzett. Ősszel visszakerült az ETO-hoz, Nyíregyháza ellen az augusztus végén rendezett találkozón a kezdőben kapott helyett.
- A Spartacus elleni mérkőzésen hosszú idő után ismét a kezdő csapatban játszottam, de mégsem fűződnek a találkozóhoz kellemes emlékeim. Korábbi klubtársam és barátom Hegedüs Tibor hamar betalált, és nem tudtunk válaszolni a góljára- nyilatkozta a Spartacus új csatára, aki eddig huszonnégy NB I-es meccsen szerepelt és öt gólt jegyez. – A nyíregyházi klub vezetői keresték meg a győri vezetést, hogy nem adnának-e kölcsönbe. A klubom igent mondott a kérésre. Én örömmel jöttem Nyíregyházára. Győrben ősszel nem nagyon számítottak a játékomra, és játszani szeretnék. Remélem, hogy a teljesítményem alapján a Spartacusnál lesz erre lehetőségem. Már néhány napja itt edzek a csapattal, de csak mára egyezett meg a két klub a végleges feltételekben, ezután én is aláírtam a nyíregyházi klubhoz kötő egyezséget. A beilleszkedésben Hegedüs Tibi sokat segített, mint mondtam, vele Győrben is jó barátságban voltunk. Úgy érzem hamar befogadott a csapat. Tetszik a város is, az első néhány nap után jól érzem magam Nyíregyházán. Remélem, hogy új csapatomnál gólokkal sikerül bebizonyítanom, hogy kiérdemeltem az ajánlatot.