Granát már edzett

A mai két edzésen már Granát Balázs is edzett a csapattal, Vukadinovic pihen, Szilágyi és Cornaci továbbra is sérültek.
A keddi két edzésen már Granát Balázs is a csapattal gyakorolt. A csatárunk, még kapott könnyítéseket, de bíztató állapotban van. Ha szombatig teljesen felépül, és vállalja a játékot, akkor számít rá Révész Attila, mivel a támadó focistákból a sérülések miatt hiány van a Szparinál. Dejan Vukadinovic még pihen a héten, csak akkor kezd edzeni, ha már teljesen egészséges.
Mint azt többször írtuk Szilágyi és Cornaci még hosszabb ideig nem szerepelhet.