Granát már edzett
A mai két edzésen már Granát Balázs is edzett a csapattal, Vukadinovic pihen, Szilágyi és Cornaci továbbra is sérültek.
A keddi két edzésen már Granát Balázs is a csapattal gyakorolt. A csatárunk, még kapott könnyítéseket, de bíztató állapotban van. Ha szombatig teljesen felépül, és vállalja a játékot, akkor számít rá Révész Attila, mivel a támadó focistákból a sérülések miatt hiány van a Szparinál. Dejan Vukadinovic még pihen a héten, csak akkor kezd edzeni, ha már teljesen egészséges.
Mint azt többször írtuk Szilágyi és Cornaci még hosszabb ideig nem szerepelhet.
Mint azt többször írtuk Szilágyi és Cornaci még hosszabb ideig nem szerepelhet.