Granát üdvözlete a nyíregyháziaknak – Nyíregyháza – Spartacus - Szpari
Granát Balázs a következő idényben Pápán focizik majd. A tavasszal Nyíregyházán játsszó labdarúgó a honlapunkon keresztül búcsúzik el a szurkolóinktól.
- Köszönöm a Nyíregyháza Spartacus FC klubvezetőinek, hogy tavasszal minden támogatást megkaptam a szerepléshez, köszönöm a klub szakvezetőinek, az edzői gárdának, hogy együtt dolgozhattam velük. Nagyon örülök, hogy ilyen csapattársakkal focizhattam, nagyon sok új barátot szereztem ebben a félévben.
Nem utolsósorban, szeretném megköszönni a nyíregyházi közönségnek azt, hogy nagyon sokszor fantasztikus hangulatot teremtettek a stadionban. Jó érzés volt, hogy a közönség hamar befogadott. Remélem, hogy a csapattársaimnak még sokszor megadatik, hogy ilyen sok ember bíztatja őket, sok sikert kívánok a Szparinak- üzeni Granát Balázs a nyíregyháziaknak.
Balázs elmondta a szpari.hu-nak, végleges, hogy Pápán folytatja ősszel a focit.
- NB I-es csapathoz is hívtak. De Pápán azt az ígéretet kaptam, hogy sok játéklehetőségem lesz. Ezért választottam ezt a csapatot, ahol most komoly célokat tűztek ki- mondta Granát Balázs.

Granát Balázs tavasszal tizenegy meccsen 701 percet focizott a Szpariban, kilencszer volt kezdő. Két gólt lőtt és egy gólpasszt adott. A Tatabánya elleni meccsünkön ő kezdte a gólgyártást, aztán a Diósgyőrnek is ő rúgta az első találatot.
Nem utolsósorban, szeretném megköszönni a nyíregyházi közönségnek azt, hogy nagyon sokszor fantasztikus hangulatot teremtettek a stadionban. Jó érzés volt, hogy a közönség hamar befogadott. Remélem, hogy a csapattársaimnak még sokszor megadatik, hogy ilyen sok ember bíztatja őket, sok sikert kívánok a Szparinak- üzeni Granát Balázs a nyíregyháziaknak.
Balázs elmondta a szpari.hu-nak, végleges, hogy Pápán folytatja ősszel a focit.
- NB I-es csapathoz is hívtak. De Pápán azt az ígéretet kaptam, hogy sok játéklehetőségem lesz. Ezért választottam ezt a csapatot, ahol most komoly célokat tűztek ki- mondta Granát Balázs.

Granát Balázs tavasszal tizenegy meccsen 701 percet focizott a Szpariban, kilencszer volt kezdő. Két gólt lőtt és egy gólpasszt adott. A Tatabánya elleni meccsünkön ő kezdte a gólgyártást, aztán a Diósgyőrnek is ő rúgta az első találatot.