Gratulálunk a díjazottaknak!

Az elmúlt hétvégén kiosztották a megye legjobb sportolóinak járó díjakat. Gratulálunk a díjazottaknak! Sajnáljuk, hogy személyesen nem tehettük!
A megyei sportintézet szervezésében az idén is kiosztották a megye legjobb sportolóinak járó díjakat. Mindenekelőtt a Nyíregyháza Spartacus FC nevében gratulálunk a legjobbaknak! Tudjuk, hogy kiváló, rátermett, sportszerűen küzdő, a sikerekért keményen dolgozó sportolók, csapatok és szakvezetők kapták a díjakat, akik méltán lehetnek a megye sportszerető fiataljainak példaképei. Tiszteljük és becsüljük a megye sportéletének most díjazott kiválóságait.

Sajnáljuk, hogy a Nyíregyháza Spartacus FC képviselői az ünnepségen –meghívás hiányában- személyesen nem fejezhették ki elismerésüket a díjazottaknak.
Sajnáljuk, hogy a tíz év után a másodosztályban ismét bajnoki címet szerző csapatunk játékosait nem hívták meg a díjkiosztó gálára, hogy nyakukban a bajnoki aranyérmükkel együtt örülhessenek kitüntetett megyei sporttársaikkal.
Sajnáljuk, mert olyan sportemberek mentek volna az ünnepségre piros-kékben, mint például a klubunk kettes számú mezének örökös tulajdonosa. Ő az, aki nyáron befejezte profi pályafutást. Ő az, aki több mint két évtizeden át, mindig is a megyénket képviselte. Olyan sportemberek lettek volna ott a Nyíregyháza Spartacus képviseletében, akik – szüleik révén- piros-kék mezbe születtek.
Klubunk büszke arra, hogy a labdarúgás élvonalában egyik együttesben sincs annyi helyi –városi, megyei- kötődésű focista, mint nálunk.
A szparista hagyományokhoz híven hisszük és tapasztaljuk, hogy a nyíregyházi és a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei emberek, focirajongók csapata vagyunk!

Klubunk és szurkolóink nevében mondjuk: mi eddig is szurkoltunk, és a jövőben is szurkolunk minden megyénket képviselő sportoló és csapat sikeréért!