Gyógyulnak a sérültjeink
A ma délutáni edzésen már Ambrusz Árpi és Cladio Cornaci is a többiekkel gyakorolt.. Szilágyi Norbert a kispadról nézte a többieket.
Ambrusz Árpi állapota az elmúlt napokban annyit javult, hogy a mai edzésen -hosszabb pihenő után-, már a többiekkel együtt gyakorolt. Ambruszt korábban Székesfehérváron műtötték egy vállsérülés miatt. Az elmúlt időszakban ez a sérülése újult ki. A Siófok elleni meccs óta nem szerepelt a csapatban. Pénteken Székesfehérvárra utazik, ott megvizsgálják az állapotát és utána döntenek orvosai a továbbiakról.
Cornaci a DVTK elleni meccset –több mint egy hónapja játszottuk- sérülten focizta végig. Utána a térdét megműtötték Székesfehérváron, porc rendellenesség miatt. A sikeres porcműtét után Cladio az elmúlt hetekben fokozatosan terhelte a lábát, illetve rehabilitációs tornán vett részt. Az állapota olyan mértékben javult, hogy a mai csütörtök délutáni edzésen már a csapattal együtt gyakorolt.
Szilágyi Norbert a Paks elleni meccsen sérült meg. Mint emlékezhetünk rá, a fiatal csatárunk már nem is mehetett vissza a pályára. A játékosunk térdét, keresztszalag szakadás, miatt szintén Székesfehérváron műtötték. Ez a sérülés hosszabb rehabilitációt követel meg, mint Cornacié. Szilágyi még rehebilitációs tornát végez. A csütörtök délutáni edzést a kispadról nézte, majd ment úszni. Ő várhatóan –leghamarabb- a nyári felkészülésbe kapcsolódhat majd be.
Cornaci a DVTK elleni meccset –több mint egy hónapja játszottuk- sérülten focizta végig. Utána a térdét megműtötték Székesfehérváron, porc rendellenesség miatt. A sikeres porcműtét után Cladio az elmúlt hetekben fokozatosan terhelte a lábát, illetve rehabilitációs tornán vett részt. Az állapota olyan mértékben javult, hogy a mai csütörtök délutáni edzésen már a csapattal együtt gyakorolt.
Szilágyi Norbert a Paks elleni meccsen sérült meg. Mint emlékezhetünk rá, a fiatal csatárunk már nem is mehetett vissza a pályára. A játékosunk térdét, keresztszalag szakadás, miatt szintén Székesfehérváron műtötték. Ez a sérülés hosszabb rehabilitációt követel meg, mint Cornacié. Szilágyi még rehebilitációs tornát végez. A csütörtök délutáni edzést a kispadról nézte, majd ment úszni. Ő várhatóan –leghamarabb- a nyári felkészülésbe kapcsolódhat majd be.