Gyötrelmesen a Győr ellen
A hét közben a jó erőkből álló Győrt látták vendégül ifjúsági labdarúgó csapataink. Két meccsen egy pontot szereztek a piros-kékek.
I. osztályú U19-es korosztály:
21. forduló
Nyíregyháza – Győr 2–2 (1–1)
NYÍRSULI-NYÍREGYHÁZA: Pintér – Kántor, Markos, Sipos, Fekete Tamás – Bakos (Oláh), Orgovány, Lovas, Csáki (Csernák) – Gondor (Lakatos), Fekete Ádám. Edző: Balogh Zoltán.
GÓL: Bakos, Gondor
BALOGH ZOLTÁN: – Küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen született.
I. osztályú U17-es korosztály
21. forduló
Nyíregyháza – Győr 0–1 (0–1)
NYÍRSULI-NYÍREGYHÁZA: Gazsi – Turbucz, Bodó, Gál Norbert, Tóth Zoltán – Somogyi, Matejko, Balázs (Orosz Máté), Opálenik (Karasz) – Sarkadi, Garda (Lipcsei). Edző: Feczkó Tamás.
FECZKÓ TAMÁS: – Lélektelenül és futás nélkül ezt a sportágat nem lehet játszani.
21. forduló
Nyíregyháza – Győr 2–2 (1–1)
NYÍRSULI-NYÍREGYHÁZA: Pintér – Kántor, Markos, Sipos, Fekete Tamás – Bakos (Oláh), Orgovány, Lovas, Csáki (Csernák) – Gondor (Lakatos), Fekete Ádám. Edző: Balogh Zoltán.
GÓL: Bakos, Gondor
BALOGH ZOLTÁN: – Küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen született.
I. osztályú U17-es korosztály
21. forduló
Nyíregyháza – Győr 0–1 (0–1)
NYÍRSULI-NYÍREGYHÁZA: Gazsi – Turbucz, Bodó, Gál Norbert, Tóth Zoltán – Somogyi, Matejko, Balázs (Orosz Máté), Opálenik (Karasz) – Sarkadi, Garda (Lipcsei). Edző: Feczkó Tamás.
FECZKÓ TAMÁS: – Lélektelenül és futás nélkül ezt a sportágat nem lehet játszani.