Győzelem a KTE ellen
Nyertünk a KTE ellen a Liga Lupa meccsen.
Nyíregyháza Spartacus – Kecskeméti TE ERECO 2-0 (2-0)
Liga Kupa, 2. forduló
Nyíregyháza, 400 néző, vezette: Farkas
Nyíregyháza Spartacus: Dénes - Bodnár, Lakatos, Nánási, Varga K. – Szilágyi (Csáki J., 55.p.), Minczér (Makai, 61.p.), Müller Zs. (Bodó, 80.p.), Éles (Oláh, 71.p.) - Batizi-Pócsi, Dosso (Fekete, 55.p.)
Kecskeméti TE-ERECO: Fischer - Schindler, Urbán, Gyagya, Lakicevic (Tölgyesi, 77.p.) Rakic, Bagi (Nagy V., 59.p.) Alempijevic, Hegedűs Á., Bertus, Veselic
Gólszerző: Dosso 2.p., Batizi-Pócsi 38.p.
Sárga lap: Müller Zs. 50.p., illetve Alempijevic 28.p.