Győzelem, hat fordulóból tíz pont
A Szpari két vereség után győzött, tízre növelve a pontjainak a számát. Lippai két kapufája után szögletből ívelte Hegedüsnek, aki befejelte a döntő gólt.
Nyíregyháza Spartacus–Győri ETO FC 1–0 (1–0)
Nyíregyháza, Városi Stadion, 3000 néző, vezette: Szabó S. (Tóth I., Butkai)
Nyíregyháza Spartacus: Máthé – Zaleh, Cséke, Hegedüs, Cornaci – Vukadinovics (Montvai, 83. P.), Miskolczi (Sipos, 88.p.), Zabos, Minczér – Lippai – Szilágyi N. (Moldovan, 67.p.) Klubmenedzser: Révész Attila.
Győri ETO FC: Stevanovic – Müller (Varga L., 76.p.), Stark, Supics, Völgyi – Nikolov, Bank, Jäkl (Csermelyi, 27.p.), Józsi – Bogdanovics, Granát (Tokody, 62.p.)
Vezetőedző: Egervári Sándor.
Gól: Hegedűs a 44. percben
Sárga lap: Supics (48.p.), Cséke (53.p.), Müller (70.p.), Völgyi (91.p.)
A mérkőzés első tíz percében Zaleh és Bogdanovics előtt adódott nagy lehetőség, mindketten elhibázták. Ezután a Spartacus egyre többet birtokolta a labdát. A mérkőzés két kapufája egy győri akció semlegesítéséből indult támadásunk végén született. Lippai mindkétszer nagy lövést küldött a kapura, de mindkét labdája kipattant. A félidő végén Lippai Ákos bal oldali szögletből adott gólpasszt a rövid oldalon érkező Hegedüs Tibornak, ő fejjel megcsúsztatta a labdát és az a jobb oldali kapufát is érintve jutott a hálóba. A második félidőben aktívabb lett a vendég együttes, de nem tudtak veszélyes akciókat vezetni. A győriek Tokodi révén egy fejessel veszélyeztettek, de Máthé mentett. A meccs utolsó húsz percében újabb hazai lehetőségek is adódtak. A Szpari nagy akarással küzdve szerezte meg harmadik győzelmét és növelte pontjai számát tízre. Ezzel csapatunk a Győrrel együtt hetedik a tabellán, minden mutatónk azonos a győriekével. A meccsen Lippai Ákos tovább folytatja hosszú sorozatát, a harmincadik egymást követő bajnoki mérkőzésen is pályán volt a Szpari mezében. Először szerepelt bajnokin és az élvonalban Cséke György. Ugyancsak most mutatkozott be az első osztályban Máthé Gábor.
Nyíregyháza, Városi Stadion, 3000 néző, vezette: Szabó S. (Tóth I., Butkai)
Nyíregyháza Spartacus: Máthé – Zaleh, Cséke, Hegedüs, Cornaci – Vukadinovics (Montvai, 83. P.), Miskolczi (Sipos, 88.p.), Zabos, Minczér – Lippai – Szilágyi N. (Moldovan, 67.p.) Klubmenedzser: Révész Attila.
Győri ETO FC: Stevanovic – Müller (Varga L., 76.p.), Stark, Supics, Völgyi – Nikolov, Bank, Jäkl (Csermelyi, 27.p.), Józsi – Bogdanovics, Granát (Tokody, 62.p.)
Vezetőedző: Egervári Sándor.
Gól: Hegedűs a 44. percben
Sárga lap: Supics (48.p.), Cséke (53.p.), Müller (70.p.), Völgyi (91.p.)
A mérkőzés első tíz percében Zaleh és Bogdanovics előtt adódott nagy lehetőség, mindketten elhibázták. Ezután a Spartacus egyre többet birtokolta a labdát. A mérkőzés két kapufája egy győri akció semlegesítéséből indult támadásunk végén született. Lippai mindkétszer nagy lövést küldött a kapura, de mindkét labdája kipattant. A félidő végén Lippai Ákos bal oldali szögletből adott gólpasszt a rövid oldalon érkező Hegedüs Tibornak, ő fejjel megcsúsztatta a labdát és az a jobb oldali kapufát is érintve jutott a hálóba. A második félidőben aktívabb lett a vendég együttes, de nem tudtak veszélyes akciókat vezetni. A győriek Tokodi révén egy fejessel veszélyeztettek, de Máthé mentett. A meccs utolsó húsz percében újabb hazai lehetőségek is adódtak. A Szpari nagy akarással küzdve szerezte meg harmadik győzelmét és növelte pontjai számát tízre. Ezzel csapatunk a Győrrel együtt hetedik a tabellán, minden mutatónk azonos a győriekével. A meccsen Lippai Ákos tovább folytatja hosszú sorozatát, a harmincadik egymást követő bajnoki mérkőzésen is pályán volt a Szpari mezében. Először szerepelt bajnokin és az élvonalban Cséke György. Ugyancsak most mutatkozott be az első osztályban Máthé Gábor.