Győzelem Ibrány ellen

Nyert az NB III.-as csapatunk Ibrány ellen.
Nyíregyháza Spartacus II – Ibrány 2–1 (1–0)

NB III. Tisza-csoport, 26. forduló
Tiszavasvári út, 200 néző, v.: Szíjjártó

 

Nyíregyháza Spartacus II: Tóth N. – Markos, Orgován Gy., Bakos B. (Farkas M.), Varga K., Oláh D., Dosso (Nagy D.), Fekete Ádám (Csáki J.), Nánási, Lakatos L., Kövér G. Edző: Kovács János

Ibrány: Pintér L. – Papp Á., Jeddi, Kovács M., Turóczi Cs., Horváth N., Tóth Zs., Marcsek, Szilágyi V. (Tóth Z.), Novák I. (Vattai), Fekete Ádám Edző: Mirgai László
Gólszerző: Bakos B. (15.p.), Lakatos L. (76.p.), illetve Horváth N. (70.p.)

Kiállítva: Pintér L. (67.p.), Fekete Ádám Ibrány (92.p.)
Kovács János: – Megszületett a hőn áhított győzelem, amiért sokat is tettünk egy parázs hangulatú mérkőzésen.
Mirgai László: – A körülményekhez képest csapatunk mindent megtett a sikeres szereplésért, gratulálok a nyíregyháziaknak.