Győzelem Létavértesen
A Szpari II. idegenben lőtt négy gólt, a szintén fiatalokból álló Létavértesnek, továbbra is hatodikak a tabellán.
Létavértes–Nyíregyháza Spartacus II 2–4 (0–2)
NB III Tisza csoport, 14. forduló
Létavértes, 100 néző, vezette: Tyukodi
Létavértes, 100 néző, vezette: Tyukodi
Létavértes: Szécsi – Bényei, Szilágyi G., Prókai, Hajdu N., Mokánszky (Kerti), Kinyik, Burics, Sigér, Gömze (Brehószki), Nagy D. (Pallai)
Edző: Gyarmati András
Nyíregyháza Spartacus II: Sánta – Markos, Odrobéna, Orgován Gy., Tóth Gy., Lakatos L., Farkas M., Bakos, Varga K. (Puskás D.), Nagy D., Fekete Á. (Szilágyi N., Péntek)
Edző: Balogh Zoltán
Gól: Fekete Á. (28.p.), Lakatos L. (38.p.), Varga K. (60.p.), Nagy D. (62.p.),Brehószki (70.p. és 82.p.)
Gól: Fekete Á. (28.p.), Lakatos L. (38.p.), Varga K. (60.p.), Nagy D. (62.p.),Brehószki (70.p. és 82.p.)
A Szpari ifjúsági kapusa Sánta Tibor -Tóth Norbert az élvonalbeli bajnokin volt kispados- remekül védett, a mérkőzés elején két bravúrral is segítette csapatát. A gólgyártást Fekete Ádám kezdte, Lakatos ismét egy jól eltalált középtávoli bombával iratkozott fel a góllövők közé. Szilágyi Norbert ismét pályára lépett, de nem sokáig játszott, mert húzódás miatt le kellett cserélni.
A zárófordsuló vasárnap egy órától lesz, a Tiszavasvári úton a Hajdúböszörményt fogadjuk.