Győzelem Nagyecseden

Az NB-III-as csapatunk nyert Nagyecseden.
Nagyecsed–Nyíregyháza Spartacus II  0–1 (0–0)
Nagyecsed, 300 néző, v.: Kiss L. 
Nagyecsed: Makó – Kovács N., Ricsei, Szűcs Tibor, Patály, Tóth T., Gádzsa, Balogh J., Bulyáki A. (Szakács I.), Csáki R. (Kiss D.), Ascsillán (Bulyáki Z.). Edző: Feczkó Tamás
Nyíregyháza Spartacus II: Gazsi – Orgován Gy., Markos, Minczér, Lakatos L., Farkas M., Varga K., Bakos B., Nagy D. (Matejkó R.), Péntek M. (Éles), Batizi Pócsi (Kövér G.). Edző: Kovács János
Gólszerző: Minczér (88.)
Kiállítva: Bakos B. (második sárga, 75.)