Győzelem tetszetős játékkal
Szombaton délután napsütésben kezdődött a Szpari előkészületi mérkőzése, a második félidőre azonban lehűlt az idő. A csapat helyenként jól játszva nyert az ibrányiak ellen.
Nyíregyháza Spartacus – Ibrány 4-0 (3-0)
Brekk- Révész Kupa, Nyíregyháza, 250 néző, vezette: Kiss L.
Máthé (Pintér) – Sipos, Szatke, Bagoly, Cornaci (Popa) – Madar (Jeremiás), Minczér (Zabos), Lippai, George (Szilágyi) –Lengyel (Fekete), Montvai. (Az összes csere a szünetben történt.)
Vezetőedző: Gálhidi György
Gólszerzők: 3.p: Szatke, 31.p.: Lippai, 37.p.: George, 83.p.: Montvai
A Szpari a harmadik percben szöglethez jutott, Madar Csaba végezte el, és Szatke Zoli fejelt gólt. A második találatot Lippai Ákos szabadrúgásból szerezte. A harmadik gól előtt Lippai szépen emelte a labdát Montvaihoz, aki George elé tálalt, ő tizenkét méterről a kapu közepébe lőtt. Montvai Tibor Szilágyi Norbert átadása után lőtte első nyíregyházi gólját.
A Szpari az első játékrészben végig mezőnyfölényben játszott, helyenként szemre is tetszetős akciókat vezettek Lippaiék. Több ígéretes gólszerzési lehetőség is adódott, melyek után a labda éppen csak elkerülte az ibrányi kaput.
A második játékrészben a Szpari továbbra is szép támadásokat vezetett, de a lehetőségek ezúttal kimaradtak, majd a meccs hajrájában növelte előnyét csapatunk.
Gálhidi György: - Elégedett vagyok a látottakkal. Helyenként szemre is tetszetős akciókat vezetve játszottunk, úgy hogy egész héten nagyon kemény munka folyt.
A mérkőzésen kisebb sérülések miatt nem játszott Erdélyi, Hegedüs és Úr. Stevica még csak az edzéseken gyakorol. Ambrusz Árpi belázasodott. Miskolczi és Dejan, mint azt már megírtuk hosszabb időre kiesett a felkészülésből.
Gongoleával kapcsolatos hír, hogy végül nem utazott Romániába. Szombaton a Diósgyőrben focizott, várhatóan odaigazol. (A Diósgyőr 7-0-ra nyert a Jászapáti ellen.)
Brekk- Révész Kupa, Nyíregyháza, 250 néző, vezette: Kiss L.
Máthé (Pintér) – Sipos, Szatke, Bagoly, Cornaci (Popa) – Madar (Jeremiás), Minczér (Zabos), Lippai, George (Szilágyi) –Lengyel (Fekete), Montvai. (Az összes csere a szünetben történt.)
Vezetőedző: Gálhidi György
Gólszerzők: 3.p: Szatke, 31.p.: Lippai, 37.p.: George, 83.p.: Montvai
A Szpari a harmadik percben szöglethez jutott, Madar Csaba végezte el, és Szatke Zoli fejelt gólt. A második találatot Lippai Ákos szabadrúgásból szerezte. A harmadik gól előtt Lippai szépen emelte a labdát Montvaihoz, aki George elé tálalt, ő tizenkét méterről a kapu közepébe lőtt. Montvai Tibor Szilágyi Norbert átadása után lőtte első nyíregyházi gólját.
A Szpari az első játékrészben végig mezőnyfölényben játszott, helyenként szemre is tetszetős akciókat vezettek Lippaiék. Több ígéretes gólszerzési lehetőség is adódott, melyek után a labda éppen csak elkerülte az ibrányi kaput.
A második játékrészben a Szpari továbbra is szép támadásokat vezetett, de a lehetőségek ezúttal kimaradtak, majd a meccs hajrájában növelte előnyét csapatunk.
Gálhidi György: - Elégedett vagyok a látottakkal. Helyenként szemre is tetszetős akciókat vezetve játszottunk, úgy hogy egész héten nagyon kemény munka folyt.
A mérkőzésen kisebb sérülések miatt nem játszott Erdélyi, Hegedüs és Úr. Stevica még csak az edzéseken gyakorol. Ambrusz Árpi belázasodott. Miskolczi és Dejan, mint azt már megírtuk hosszabb időre kiesett a felkészülésből.
Gongoleával kapcsolatos hír, hogy végül nem utazott Romániába. Szombaton a Diósgyőrben focizott, várhatóan odaigazol. (A Diósgyőr 7-0-ra nyert a Jászapáti ellen.)