Győzelemmel kezdtünk
A Szpari 1-0-ra nyerte az első előkészületi meccset. Goia fejelte a gólt az FC Bihor ellen.
Nyíregyháza Spartacus - FC Bihor 1-0 (0-0)
Előkészületi mérkőzés, Városi Stadion, 400 néző, vezette: Sándor Cs.
Nyíregyháza Spartacus: Illyés - Sipos, Mboussi, Goia, Perényi - Miskolczi (P.Carr), Minczér, Zabos, Marcell (Nagy D.) - Lippai, Belényesi
Gólszerző: Goia, 85.p.
Az első félidőben négy gól szerzési lehetősége is volt a Szparinak. Belényesi közelről balról élesszögből lőtt kapura, miután tisztára játszotta magát, de a kapus hárított.
A következő gólszerzési lehetőségnél ismét Belényesi lépett ki, ezúttal tizenöt méterről bombázott kapura, de a lécet találta telibe.
Harmadszor a tizenhatoson belül már a kapust is kicselezte Belényesi, de élesszögből középre adott, és kimaradt a nagy lehetőség.
Egy bal oldali pontrúgás után Goia fejelt közelről kapura a kapus azonban hárította a földre pattanó labdát.
A második játékrészben mezőnyjáték folyt a pályán, ekkor érződött, hogy kemény felkészülés közben az első meccset játssza a csapat. Az utolsó negyedórában ismét több táadást vezetett a Szpari. Belényesi az ötösnél csúszott be P.Carr beadásába, de nem tudta jól eltalálni a labdát, és a védőről szögletre pattant. Lippai jobb oldali szöglete után Goia a tizenegyes vonalából fejelt kapura, a földre pattanó labdát a kapus nem tudta hárítani. A mérkőzés után Révész Attila elmondta, hogy a bal oldalon bemutatkozó Marcell játéka nem győzte meg, és P.Carr-ral sem volt elégedett. Goia a védekezésben is jól teljesített.
Nyíregyháza Spartacus: Illyés - Sipos, Mboussi, Goia, Perényi - Miskolczi (P.Carr), Minczér, Zabos, Marcell (Nagy D.) - Lippai, Belényesi
Gólszerző: Goia, 85.p.
Az első félidőben négy gól szerzési lehetősége is volt a Szparinak. Belényesi közelről balról élesszögből lőtt kapura, miután tisztára játszotta magát, de a kapus hárított.
A következő gólszerzési lehetőségnél ismét Belényesi lépett ki, ezúttal tizenöt méterről bombázott kapura, de a lécet találta telibe.
Harmadszor a tizenhatoson belül már a kapust is kicselezte Belényesi, de élesszögből középre adott, és kimaradt a nagy lehetőség.
Egy bal oldali pontrúgás után Goia fejelt közelről kapura a kapus azonban hárította a földre pattanó labdát.
A második játékrészben mezőnyjáték folyt a pályán, ekkor érződött, hogy kemény felkészülés közben az első meccset játssza a csapat. Az utolsó negyedórában ismét több táadást vezetett a Szpari. Belényesi az ötösnél csúszott be P.Carr beadásába, de nem tudta jól eltalálni a labdát, és a védőről szögletre pattant. Lippai jobb oldali szöglete után Goia a tizenegyes vonalából fejelt kapura, a földre pattanó labdát a kapus nem tudta hárítani. A mérkőzés után Révész Attila elmondta, hogy a bal oldalon bemutatkozó Marcell játéka nem győzte meg, és P.Carr-ral sem volt elégedett. Goia a védekezésben is jól teljesített.