Győzelemmel ünnepelne!
A saját nevelésű, remek ütemérzékkel megáldott belső védő a Paks elleni összecsapás előtt nyilatkozott honlapunknak.
A Győr elleni első tavaszi fordulóban kisebb húzódást szenvedő Ambrusz Árpád Székesfehérváron ismét a csapat rendelkezésére tudott állni, és megbízható teljesítményt nyújtott 2-1-es fehérvári győzelemmel végett érő találkozón. A saját nevelésű, remek ütemérzékkel megáldott belső védő a Paks elleni összecsapás előtt nyilatkozott honlapunknak.
- Az elmúlt fordulóban, Székesfehérváron ismét számíthatott rád a szakvezetés. Ezek szerint teljesen meggyógyultál?
Igen, most már minden rendben van, teljesen panaszmentes vagyok. Nagyon örülök, hogy meggyógyultam és két hét kihagyás után a múlt héttől 100 százalékos edzésmunkát tudok végezni.
- Mit vársz a Paks elleni találkozótól?
Mindenféleképpen győzelmet! Ha nem is nagy arányú győzelmet, de a három pontot be kell gyűjtenünk szurkolóink előtt, akik előtt idén először játszhatunk. Ráadásul külön pikantériája lehet a találkozónak, hogy ez a találkozó lesz az első villanyvilágításos mérkőzés Nyíregyházán. Lehetőleg kapott gól nélkül szeretnénk megnyerni a mérkőzést. Bagoly Gabi ismét visszakerül a védelembe, így idén először játszhatunk egymás mellett a védelem tengelyében.
- A kislányod hogy van?
Hála Istennek mind a kislányom, mind a feleségem remek egészségnek örvendenek. Kislányunk éppen szombaton lesz négy hónapos. Így nagyon remélem, hogy győzelemmel sikerül ünnepelnem ezt a jeles eseményt valamint a névnapomat is, amit március 31-én ünneplek.
- Az elmúlt fordulóban, Székesfehérváron ismét számíthatott rád a szakvezetés. Ezek szerint teljesen meggyógyultál?
Igen, most már minden rendben van, teljesen panaszmentes vagyok. Nagyon örülök, hogy meggyógyultam és két hét kihagyás után a múlt héttől 100 százalékos edzésmunkát tudok végezni.
- Mit vársz a Paks elleni találkozótól?
Mindenféleképpen győzelmet! Ha nem is nagy arányú győzelmet, de a három pontot be kell gyűjtenünk szurkolóink előtt, akik előtt idén először játszhatunk. Ráadásul külön pikantériája lehet a találkozónak, hogy ez a találkozó lesz az első villanyvilágításos mérkőzés Nyíregyházán. Lehetőleg kapott gól nélkül szeretnénk megnyerni a mérkőzést. Bagoly Gabi ismét visszakerül a védelembe, így idén először játszhatunk egymás mellett a védelem tengelyében.
- A kislányod hogy van?
Hála Istennek mind a kislányom, mind a feleségem remek egészségnek örvendenek. Kislányunk éppen szombaton lesz négy hónapos. Így nagyon remélem, hogy győzelemmel sikerül ünnepelnem ezt a jeles eseményt valamint a névnapomat is, amit március 31-én ünneplek.