Győzelemmel zárta a Szpari az őszt

Szilágyi és Montvai góljával 2-1-re nyert a Szpari az őszi zárófordóban, az idényt huszonkét ponttal a nyolcadik helyen zártja a csapatunk.
Soproni Liga, 15. forduló
Nyíregyháza Spartacus – Vasas 2-1 (1-1)
Nyíregyháza Spartacus: Lazareanu – Zaleh, Bagoly, Ambrusz, Cornaci – Vukadinovics, Minczér, Miskolczi, Zabos (Montvai, 69.p.) – George (Perényi, 80.p.), Szilágyi N (Sipos, 85.p.)
Klubmenedzser: Révész Attila
Vasas: Németh G. – Balog Zs., Pandur, Unierzyski, Tóth A.. – Kincses, Somorjai, Piller (Rebryk, 61.p.), Mundi (B.Tóth, 75.p.) – Németh N., Sowunmi Vezetőedző: Mészöly Géza
Gólszerzők: Szilágyi 30. p. 1-0, Németh 39. p. 1-1, Montvai 82.p. 2-1
Kiállítva: Miskolczi 93.p., Pandur 93.p.

A kezdőrúgást Gibrill Deen emberjogi aktivista és Mészöly Kálmán végezte el, hogy felhívják a rasszizmus elleni küzdelem fontosságára a figyelmet.
A kezdés utáni húsz perc hazai mezőnyfölénnyel, de eseménytelenül telt. Az első igazán formás és gyors támadást fél óra eltelte után láthatták a nézők, és ez gólt is eredményezett. Vukadinovic ezúttal a bal oldalon viharzott el, és jól adott be, ahol az érkező Szilágyi a kapu közepébe bólintott. Nem telt el tíz perc, és egy hasonló akció végén egyenlítettek az angyalföldiek. Piller is a bal oldalról ívelt be, és Németh senkitől sem zavartatva fejelt a kapuba.
A második játékrészben mindkét csapat könnyen átjátszotta a középpályát, de igazi helyzetek egyik kapu előtt sem adódtak. A hajrában a hazai gárda volt aktívabb. Miskolczi szögletéből a jól érkező Montvai fejelt gólt. Bár Montvainak ősszel nem ment a gólgyártás, de az első és az utolsó fordulóban egyaránt győztes gólt szerzett.
A Spartacus alaposan rácáfolt az idény előtti várakozásokra. Huszonkét pontot szerezve a középmezőny biztos tagjaként kezdi a téli pihenőt a csapatunk.