Győzelmi kényszer -2010.04.30.-
A szombati meccs döntő jelentőségű a csapat sorsa szempontjából.
Nyíregyháza Spartacus FC – Kecskeméti TE-ERECO
Soproni Liga, 25. forduló
Május 1. szombat 17:00
Nyíregyháza, Városi Stadion, vezeti: Bede Ferenc, asszisztensek: Ring György, Farkas Balázs
Szentes Lázár: - Számunkra most következik az a hat mérkőzés, melyeken velünk közel azonos játékerőt képviselő csapatokkal találkozunk. A Kecskemét legyőzése alapfeltétel a bentmaradásért vívott harcban.
Várható kezdő: Ovsiyenko – Hurt, Kovacevic, Stanisic, Bosnjak – Miskolczi, Struhar, Davidov, Abdelali - Homma, Bouguerra
Cserék: Vojinovic, Zabos, Minczér, Pákolicz, Andorka, Fekete, Alfi
Sérült: Batizi-Pócsi
A Szpari csütörtökön Brekk János kabalási kertjében csapatösszetartással készült a szombati mérkőzésre. A csütörtöki program is a minél sikeresebb szombati szereplést célozta. Mint ismert a csapatunk győzelmi kényszerrel lép pályára. A berntmaradás kulcsa a szombati három pont megszerzése, aztán a további öt meccsen még „ki is kell nyitni a zárat”.
A szombati meccs előtt péntek délután még edzést tart Szentes Lázár a csapatának. Majd május 1-én, 17 órakor kezdődik a találkozó.