Győzelmi remények -2010.0923.-
Pákolicz Dávid nyilatkozott honlapunknak az előző illetve a következő hétvégéről.
- A héten rangadó következik, de előtte még a múlt szombati sikerről kérdeznélek.
- Nagyon fontos győzelem volt. Hisz mindenki tudja, hogy hatvan percen keresztül emberhátrányban voltunk. Így hazai pályán is rendkívül nehéz futballozni. A csapatunk erejét és tartását mutatta, hogy meg tudtuk szerezni a három pontot. Rendkívül fontos volt, hogy nyerjünk, mivel Rákospalotán a sok helyzet ellenére sem sikerült három pontot begyűjteni. Két döntetlen egymás után, nagyon rosszul jött volna- mondta honlapunknak Pákolicz Dávid.
- Volt egy nagy lövésed, amit Dénes Zsolt bravúrral a kapufára ütött.
- A második félidőben a védekezéssel is többet kellett foglalkozni, így ritkábban kerültem a kapu közelébe. Ezért is próbálkoztam a távoli lövéssel, de Zsolti kivédte. De nem az a fontos, hogy ki szerzi a gólt. Begyűjtöttük a három pontot, és vezetjük a tabellát.
- Néhány szurkoló már arról beszél, hogy olyan kreatív csatársor van alakulóban, amelyik szeret együtt játszani, és egyre összeszokottabb.
- Nagyon jó képességű játékosok vannak a csatársorban, Andorka és Bajzát Peti is jól megértik egymást. Mindketten képesek a támadások befejezésére is. Demjén Gábornak meg nekem támadó feladataink is vannak. Valóban alakul a támadójáték, de még sokat javíthatunk rajta, még két hónapja sincs hogy együtt focizunk.
- Mit vársz a hétvégi rangadótól?
- Az elmúlt heti siker erőt és önbizalmat adhat a csapatunknak, és győzelmi reményekkel mehetünk Diósgyőrbe.