"Győzni akarunk szombaton!" -2010.03.26.-

Homma Kazuo nyilatkozott a szpari.hu-nak: "Győzni akarunk szombaton!"

- A tegnapi edzés után a kora nyárt idéző húsz fokos melegben a fűvön nyújtottál, meditáltál, láthatóan jobb a kedved is ebben az időben.

- Meditációnak nem nevezném, de valóban jó volt újra napozni kicsit a hosszú tél után. Szerintem mindenki jobban szereti a napos időt, ilyenkor a kedvünk is jobb.

 

- A formád is újra felfelé ível.

- Ez nem feltétlen az időjárással kapcsolatos, ennek nagyon sok összetevője van.

 

- A Kaposvár ellen volt egy nagy lehetőséged, hasonló helyzetből augusztusban több gólt is rúgtál. Most Milinte bravúrral kiütötte.

- Valóban nagyot védett a kapus, de igazából én rontottam el, mert ha kicsit jobban eltalálom, akkor nem tudta volna védeni.

 

- Utána még két gólszerzésből is szerepet vállaltál. Az elsőnél kiharcoltad a tizenegyest.

- Erről sokan kérdeztek, biztos nehéz döntés volt a játékvezetőnek, mert én is ugrottam a labdáért, de a televíziós felvétel is igazolta, hogy jó döntés volt. A legfontosabb az, hogy gól született az akció befejezésével.

 

- A második gólnál indítottad Bouguerrát, majd Te érkeztél, amikor az ötös mellől visszasarkallta a labdát, és megszerezted idei első gólodat.

- Bouguerra nagyon jó pozícióban volt, és jó helyre is indult. Akár már ő is gólt szerezhetett volna. De én mindig számítok arra, hogy kipattanhat a labda, és mentem tovább a passz után, és jókor érkeztem a kapu elé, csak be kellett pofozni a labdát a hálóba.

 

 

- Az MTK ellen ősszel itthon gólt szereztél, most mit vársz a meccstől?

- Természetesen győzni akarunk, a csapat egyre jobban működik, így meg is van erre az esélyünk. Jó lenne ha gólt szereznék, de a legfontosabb a három pont!