"Győzni akarunk szombaton!" -2010.03.26.-
Homma Kazuo nyilatkozott a szpari.hu-nak: "Győzni akarunk szombaton!"
- A tegnapi edzés után a kora nyárt idéző húsz fokos melegben a fűvön nyújtottál, meditáltál, láthatóan jobb a kedved is ebben az időben.
- Meditációnak nem nevezném, de valóban jó volt újra napozni kicsit a hosszú tél után. Szerintem mindenki jobban szereti a napos időt, ilyenkor a kedvünk is jobb.
- A formád is újra felfelé ível.
- Ez nem feltétlen az időjárással kapcsolatos, ennek nagyon sok összetevője van.
- A Kaposvár ellen volt egy nagy lehetőséged, hasonló helyzetből augusztusban több gólt is rúgtál. Most Milinte bravúrral kiütötte.
- Valóban nagyot védett a kapus, de igazából én rontottam el, mert ha kicsit jobban eltalálom, akkor nem tudta volna védeni.
- Utána még két gólszerzésből is szerepet vállaltál. Az elsőnél kiharcoltad a tizenegyest.
- Erről sokan kérdeztek, biztos nehéz döntés volt a játékvezetőnek, mert én is ugrottam a labdáért, de a televíziós felvétel is igazolta, hogy jó döntés volt. A legfontosabb az, hogy gól született az akció befejezésével.
- A második gólnál indítottad Bouguerrát, majd Te érkeztél, amikor az ötös mellől visszasarkallta a labdát, és megszerezted idei első gólodat.
- Bouguerra nagyon jó pozícióban volt, és jó helyre is indult. Akár már ő is gólt szerezhetett volna. De én mindig számítok arra, hogy kipattanhat a labda, és mentem tovább a passz után, és jókor érkeztem a kapu elé, csak be kellett pofozni a labdát a hálóba.
- Az MTK ellen ősszel itthon gólt szereztél, most mit vársz a meccstől?
- Természetesen győzni akarunk, a csapat egyre jobban működik, így meg is van erre az esélyünk. Jó lenne ha gólt szereznék, de a legfontosabb a három pont!