Győzni kell

Harmadszor játszik itthon a Szpari ebben az évben, és mindenki a győzelemre vár. – Nyíregyháza – Spartacus – szpari.hu

Nyíregyháza Spartacus - Kecskeméti TE-Ereco

Soproni Liga 20. forduló

Március 21. szombat, 18.00

Nyíregyháza, Városi Stadion

Játékvezető: Szabó Zsolt, asszisztensek: Kispál Róbert, Berettyán Péter

 

Révész Attila:

- Nagyon nehéz helyzetben vagyunk, rosszul sikerült rajt és egyéb tényezők is hátráltatták a munkánkat. Remélem sikerül túljutni a hullámvölgyön, ilyen minden csapat életében van.Úgy érzem a hét közben sikerült elfogadtatni a játékosokkal is, hogy most a következő feladatra kell koncentrálni. Remélem, hogy a srácok is kettőzött akarattal, egymást segítve lépnek a pályára. Abban is bízok, hogy a nehéz helyzetben a szurkolóink mellénk állnak és segítik a csapatot, és sikerül legyőznünk a Kecskemét együttesét.

A vendégek szervezetten védekeznek, vannak gyors szélsőik, akik jól kontráznak, erre mindenképpen figyelnünk kell, szélen Ramosnak és Stojkovnak is vissza kell zárni ha szükséges. A támadásokat a szokottnál kötetlenebbül vezethetik a csatáraink, remélem, hogy ez is felszabadítja bennük a gátlásokat.

 

Várható összeállítás: Illyés – Perényi, Hegedüs, Odrobéna, Cornaci – Zabos, Minczér, Imedashvili, Ramos – Stojkov, Apostu

 

Sérült: Lazareanu

Eltiltott: Goia, Mboussi

 

4 sárga: Goia, Miskolczi