Győzni kell Diósgyőrben -2009. 12. 02.-
A Liga Kupában a második hely megszerzéséhez győzni kell szombaton Diósgyőrben.
DVTK – Nyíregyháza Spartacus
Liga Kupa, A csoport, 10. forduló
December 5. szombat, 13.00
Diósgyőr, DVTK stadion
Játékvezető: Király Gergő, asszisztensek: Gyarmati II. Tibor, Tóth István
A 2009-es év utolsó tét mérkőzését szombaton játssza a Szpari. A Liga Kupa utolsó fordulójában a továbbjutás megszerzése a cél. A második hely megszerzéséhez győzni kell Miskolcon, mivel a Vasasnak több győzelme van, és azonos pontszám esetén első helyen ez a döntő.
A miskolci stadionban nagy küzdelem várható a két együttes között. Információink szerint a vemdéglátók legjobbjaikat küldik pályára a Liga Kupában is. A csapatunkban két próbajátékos is szerepelhet, hogy kik lesznek ők, arról még nem döntött a szakvezetés.