Győzni kell Diósgyőrben -2009. 12. 02.-

A Liga Kupában a második hely megszerzéséhez győzni kell szombaton Diósgyőrben.

 

DVTK – Nyíregyháza Spartacus

Liga Kupa, A csoport, 10. forduló

December 5. szombat, 13.00

Diósgyőr, DVTK stadion

Játékvezető: Király Gergő, asszisztensek: Gyarmati II. Tibor, Tóth István

 

A 2009-es év utolsó tét mérkőzését szombaton játssza a Szpari. A Liga Kupa utolsó fordulójában a továbbjutás megszerzése a cél. A második hely megszerzéséhez győzni kell Miskolcon, mivel a Vasasnak több győzelme van, és azonos pontszám esetén első helyen ez a döntő.

A miskolci stadionban nagy küzdelem várható a két együttes között. Információink szerint a vemdéglátók legjobbjaikat küldik pályára a Liga Kupában is. A csapatunkban két próbajátékos is szerepelhet, hogy kik lesznek ők, arról még nem döntött a szakvezetés.