Győzni kell vasárnap
Bárányos Zsolt a paksi találkozón két gólt is szerzett, a középpályásunk nyilatkozik a szpari.hu-nak.
- Már a REAC ellen is betaláltál kétszer, de akkor érvénytelenítették a találataidat. Most Pakson kárpótoltad magad.
- Igy van, ezúttal az első gól kicsit szerencsés volt.
- Ha jól láttam a védő lábai között ment el a lövésed.
- Igen, és a belső sarkán megpattant. Így a kapus is tehetetlen volt. A focihoz ez is hozzátartozik. Aki látta a BL meccset tudja miről beszélek, a Juventus második gólja is úgy esett, hogy megpattant a védőn, ha nem érinti a játékost akkor valószínűleg simán megfogja Casillas. A második gólunk viszont igazán s szép akcióból született.
- Amikor a második gólnál Dosso középre játszott és átvetted a labdát a tizenhatosnál, elsőre azt vártam, hogy rálövöd, aztán kiderült, hogy így lett igazán jó, hogy Miskolczinak passzoltál.
- Hát ez a szép a fociban, különbözőek a játékosok, a sok lehetőség közül mást választanak. Úgy éreztem nagyon jó pozícióban érkezik Laci, ezért passzoltam neki. Úgy láttam akár rá is lőheti, de mentem az akcióval, és ő nagyon szépen tette vissza a labdát, csak értékesíteni kellett a helyzetet.

- Másfélévtizede vagy az élvonalban, sokszor előfordult, hogy a ráadásban eldöntötted a meccset?
- Több ilyen alkalom is volt, most egy MTK elleni meccs jut az eszembe, amikor a 92. percben szereztem gólt.
- Mi kell ahhoz, hogy a hajrában sikerüljön megnyerni a meccset?
- Úgy érzem együtt van a csapat, ez mindenképpen szükséges hozzá. A második félidőben úgy tűnt, hogy erőnléttel is jobban bírjuk a meccset, mint a hazaiak. Nagyon koncentráltunk a hajrára is, így sikerült elhozni a három pontot.
- A ZTE jön vasárnap, milyen eredményt vársz?
- Természetesen itthon bármelyik csapat jön, győzni szeretnénk, így lesz ez vasárnap is. Nem lesz egy könnyű mérkőzés, de itthon kell tartani a három pontot. Akkor már huszonegy pontnál tartanánk.