Győzött az NB-III-as csapat

Ibrány ellen nyert vasárnap az NB-III-as csapatunk Silva és Miskolczi góljaival.
Nyíregyháza Spartacus – Ibrány 2–0 (2–0)
Tiszavasvári út, 100 néző, vezette: Sipos
Nyíregyháza Spartacus: Tóth N. – Markos, Kántor, Nánási, Debróczki (Csáki), Farkas (Bakos), Orgován, Oláh, Miskolczi, Nagy D.(Csernák), Silva
Edző: Balogh Zoltán
Ibrány: Pintér – Koczogh, Baka (Imre), Kovács M., Csáki, Tóth Zs., Turóczi, Milka, Szilágyi V., Varga K., Marcsek
Edző: Vadon Lajos
Gólszerző: Silva, Miskolczi