Győztek az NB II-es csapatok

Az első csoportkörrel megkezdődtek a Brekk-Révész Kupa küzdelmei Nyíregyházán a stadion műfüves – néhol havas – pályáján. A találkozókon a magasabb osztályú gárdák kerekedtek felül.
Baktalórántháza – Sényő 5:1

Bőcs – Nyírmada 3:2

Tuzsér – Létavértes 3:0

A Szpari Szatke fejesével szerezte meg a vezetést az Ibrány ellen. A meccs eredménye és részletes tudósítása hamarosan…