Győztek az NB II-es csapatok
Az első csoportkörrel megkezdődtek a Brekk-Révész Kupa küzdelmei Nyíregyházán a stadion műfüves – néhol havas – pályáján. A találkozókon a magasabb osztályú gárdák kerekedtek felül.
Baktalórántháza – Sényő 5:1
Bőcs – Nyírmada 3:2
Tuzsér – Létavértes 3:0
A Szpari Szatke fejesével szerezte meg a vezetést az Ibrány ellen. A meccs eredménye és részletes tudósítása hamarosan…
Bőcs – Nyírmada 3:2
Tuzsér – Létavértes 3:0
A Szpari Szatke fejesével szerezte meg a vezetést az Ibrány ellen. A meccs eredménye és részletes tudósítása hamarosan…