Ha itthon marad, akkor a Szparit választja Bárányos
Ha Bárányos Zsolt június 23-ig nem kap megfelelő külföldi ajánlatot, akkor a Spartacushoz igazol, és 23-án Nyíregyházán kezdi a felkészülést.
A Kispest Honvéd hivatalos honlapján június 6-án közölte: „A Honvéd FC a mai napon közös megegyezéssel szerződést bontott Bárányos Zsolttal. A labdarúgó további pályafutásához sok sikert kívánunk!”
Révész Attila a szpari.hu-nak elmondta, hogy Bárányost klubunk is megkereste:
- Sok fiatal játékos van most a Szpariban, és ilyen rutinos labdarúgóra is szükségünk lenne. Bárányos ma délelőtt itt járt Nyíregyházán, a klubirodán tárgyaltam vele. Részletekre menően egyeztettük a szerződésének a feltételeit. Bárányosról tudni kell, hogy külföldi ajánlatra is számít. A tárgyalás után a játékos feltételesen igent mondott a javaslatunkra. Ha nem kap megfelelő külföldi ajánlatot a következő két hétben, akkor június 23-án Nyíregyházára igazol, és velünk kezdi el a felkészülést- mondta a klubmenedzser.
Bárányos Zsolt 1975-ös születésű, 185 cm magas, és 77 kg. A támadó középpályás 243-szor szerepelt a magyar élvonalban, és 62 gólt jegyez. Itthon játszott a Hionvédban (1993-98, 2002-2003, 2007-2008), a Fradiban (1999-2000), a Vasasban (2003-2004, 2005-2006,), a Sopronban (2004-2005), a REAC-ban (2006 ősz).
Külföldön az SK Lommel, a KFC Lommelban és az Aszterisz Tripoliszban szerepelt. A középpályás hatszoros magyar válogatott. A mai keretünkből legjobban Bagoly Gábort ismerheti, hisz Sopronban együtt fociztak.
Ha már Bagoly Gábort említettük róla is beszélt Révész Attila. A csapatkapitánnyal tárgyalt a vezetés, és abban egyeztek meg, hogy ő is feladatot kap a klub irányításában. A részletekről később tájékoztatjuk a szurkolóinkat. A rutinos középső védő tagja marad a játékos keretnek is, de a bajnoki meccseken már kevesebbet fogjuk látni a pályán. Természetesen ha szükség lesz rá, akkor a Szpari rendelkezésre áll majd.
Még egy szabadon igazolható magyar játékossal Belényesi Miklóssal tárgyal a klubunk. A jobb lábas támadó, középpályás szerződése most járt le Pakson.
1983-ban született, 189 cm, 88 kg, Nagymihályon kezdett focizni, onnan került a DVSC-hez (6/0), a Dunaferr és a DVTK (36/4) csapatain keresztül vezetett az útja Paksra (8/1).
Klubmenedzserünk elmondta, hogy Belényesivel is ma tárgyaltak, a részleteket is megbeszélték. Hosszabb távú szerződésben gondolkodnak, amit egy féléves ismerkedési időszak előzne meg. A játékos menedzsere néhány napon beül válaszol a klubunknak.
Azt is megtudtuk a klubmenedzserünktől, hogy Simon Gergely, Sipos László, Úr László visszatér a Szparihoz Tuzsérról. A klubmenedzser hozzátette bizonyíthatnak majd a fiatalok, hisz az őszi program az idén is zsúfolt lesz. A bajnoki, liga kupa, Magyar Kupa és NB III-as meccsek bőven biztosítanak majd játéklehetőséget a keret tagjainak.
Azt is megtudtuk, hogy a felkészülés elejére megérkezik a Dinamo Kijevtől Jurij Shevel, a fiatal ukrán csatár. A szakmai stáb még egy bal lábas középpályást is szívesen igazolna.
Révész Attila a szpari.hu-nak elmondta, hogy Bárányost klubunk is megkereste:
- Sok fiatal játékos van most a Szpariban, és ilyen rutinos labdarúgóra is szükségünk lenne. Bárányos ma délelőtt itt járt Nyíregyházán, a klubirodán tárgyaltam vele. Részletekre menően egyeztettük a szerződésének a feltételeit. Bárányosról tudni kell, hogy külföldi ajánlatra is számít. A tárgyalás után a játékos feltételesen igent mondott a javaslatunkra. Ha nem kap megfelelő külföldi ajánlatot a következő két hétben, akkor június 23-án Nyíregyházára igazol, és velünk kezdi el a felkészülést- mondta a klubmenedzser.
Bárányos Zsolt 1975-ös születésű, 185 cm magas, és 77 kg. A támadó középpályás 243-szor szerepelt a magyar élvonalban, és 62 gólt jegyez. Itthon játszott a Hionvédban (1993-98, 2002-2003, 2007-2008), a Fradiban (1999-2000), a Vasasban (2003-2004, 2005-2006,), a Sopronban (2004-2005), a REAC-ban (2006 ősz).
Külföldön az SK Lommel, a KFC Lommelban és az Aszterisz Tripoliszban szerepelt. A középpályás hatszoros magyar válogatott. A mai keretünkből legjobban Bagoly Gábort ismerheti, hisz Sopronban együtt fociztak.
Ha már Bagoly Gábort említettük róla is beszélt Révész Attila. A csapatkapitánnyal tárgyalt a vezetés, és abban egyeztek meg, hogy ő is feladatot kap a klub irányításában. A részletekről később tájékoztatjuk a szurkolóinkat. A rutinos középső védő tagja marad a játékos keretnek is, de a bajnoki meccseken már kevesebbet fogjuk látni a pályán. Természetesen ha szükség lesz rá, akkor a Szpari rendelkezésre áll majd.
Még egy szabadon igazolható magyar játékossal Belényesi Miklóssal tárgyal a klubunk. A jobb lábas támadó, középpályás szerződése most járt le Pakson.
1983-ban született, 189 cm, 88 kg, Nagymihályon kezdett focizni, onnan került a DVSC-hez (6/0), a Dunaferr és a DVTK (36/4) csapatain keresztül vezetett az útja Paksra (8/1).
Klubmenedzserünk elmondta, hogy Belényesivel is ma tárgyaltak, a részleteket is megbeszélték. Hosszabb távú szerződésben gondolkodnak, amit egy féléves ismerkedési időszak előzne meg. A játékos menedzsere néhány napon beül válaszol a klubunknak.
Azt is megtudtuk a klubmenedzserünktől, hogy Simon Gergely, Sipos László, Úr László visszatér a Szparihoz Tuzsérról. A klubmenedzser hozzátette bizonyíthatnak majd a fiatalok, hisz az őszi program az idén is zsúfolt lesz. A bajnoki, liga kupa, Magyar Kupa és NB III-as meccsek bőven biztosítanak majd játéklehetőséget a keret tagjainak.
Azt is megtudtuk, hogy a felkészülés elejére megérkezik a Dinamo Kijevtől Jurij Shevel, a fiatal ukrán csatár. A szakmai stáb még egy bal lábas középpályást is szívesen igazolna.