Hamarosan Pakson a csapat
Tisztában vagyunk azzal, hogy a Paksnak ez nagyon fontos meccs, az első percektől nekünk fognak esni, erre nagyon kell figyelnünk- mondta Révész Attila.
Labdarúgó Soproni Liga, 6.forduló, augusztus 25. szombat, 17.30
Paksi FC – Nyíregyháza Spartacus
Paks, játékvezető: Solymosi Péter, asszisztensek: Farkas Balázs, Iványi István
Nyíregyháza Spartacus: (várható összeállítás): Filip – Zaleh, Bagoly, Ambrusz, Cornaci – George, Hegedüs, Zabos, Lippai – Montvai, Moldovan
A Szpari kora délután indult Nyíregyházáról Paksra. Az éjszakát Paks melletti szállodában tölti a csapat. Este hétkor telefonon beszéltünk Révész Attilával:
- Most érünk Dunaujvárosba, végig nagyon meleg volt, itt a buszban negyven fok is lehet. Jó döntés volt, hogy még ma útra keltünk. A meleg ellenére jó hangulatban utaztunk végig. Elszántak vagyunk.
Többször is megbeszéltük a csapattal a legfontosabb tudnivalókat. Tisztában vagyunk azzal, hogy a paksi gárda élet-halál harcot vív. Nem ismeretlen ez a szituáció számunkra, Sopronhoz is hasonló helyzetben érkeztünk. Nyilván az első percektől nagy lendülettel fognak támadni, és erre nagyon kell figyelnünk, az első perctől fel kell venni a ritmust. Fontos, hogy már a középpályán hatékonyan zavarjuk a játékukat, mert a csatáraik a kapu előtt veszélyesek.
Az eddigiek alapján az volt tapasztalható, hogy a második félidőben kevésbé frissek. Úgy látom, hogy mi akkor is jól bírjuk az iramot, így döntő lehet a második negyvenöt perc.
De az elején sem adjuk fel a támadásokat, azt hiszem ezt az összeállítás is jelzi- mondta Révész Attila.
Paksi FC – Nyíregyháza Spartacus
Paks, játékvezető: Solymosi Péter, asszisztensek: Farkas Balázs, Iványi István
Nyíregyháza Spartacus: (várható összeállítás): Filip – Zaleh, Bagoly, Ambrusz, Cornaci – George, Hegedüs, Zabos, Lippai – Montvai, Moldovan
A Szpari kora délután indult Nyíregyházáról Paksra. Az éjszakát Paks melletti szállodában tölti a csapat. Este hétkor telefonon beszéltünk Révész Attilával:
- Most érünk Dunaujvárosba, végig nagyon meleg volt, itt a buszban negyven fok is lehet. Jó döntés volt, hogy még ma útra keltünk. A meleg ellenére jó hangulatban utaztunk végig. Elszántak vagyunk.
Többször is megbeszéltük a csapattal a legfontosabb tudnivalókat. Tisztában vagyunk azzal, hogy a paksi gárda élet-halál harcot vív. Nem ismeretlen ez a szituáció számunkra, Sopronhoz is hasonló helyzetben érkeztünk. Nyilván az első percektől nagy lendülettel fognak támadni, és erre nagyon kell figyelnünk, az első perctől fel kell venni a ritmust. Fontos, hogy már a középpályán hatékonyan zavarjuk a játékukat, mert a csatáraik a kapu előtt veszélyesek.
Az eddigiek alapján az volt tapasztalható, hogy a második félidőben kevésbé frissek. Úgy látom, hogy mi akkor is jól bírjuk az iramot, így döntő lehet a második negyvenöt perc.
De az elején sem adjuk fel a támadásokat, azt hiszem ezt az összeállítás is jelzi- mondta Révész Attila.