Hamarosan sorsolnak
A Spartacus tizenkettedszer vág neki az élvonalbeli küzdelmeknek. Az első élvonalban töltött év az annyiszor emlegetett Szpari – DVTK találkozóval kezdődött, amelyen 2-0-ás Szpari siker született. Eddig hatszor kezdtünk hazai pályán és ötször idegenben. Négyszer nyertünk az idénynyitón, négyszer vesztettünk, és négy eldöntetlen eredmény született 12 gólt rúgtunk, tizenegyet kaptunk.
Hazai pályán idénynyitón egyszer kaptunk ki, az Őze csapat a Vasas ellen debütált az élvonalban, és közel tízezer néző előtt 2-0-ra vesztettünk, az amúgy késve kezdődött találkozón. A Sóstói úti stadionban az első bajnoki meccsen a Budapesti Honvédot és a Győrt is megvertük. Döntetlennel kezdtünk hazai pályán 1992-ben az Újpest ellen, és 2004-ben a Békéscsaba ellen.
Egyszer nyertünk idegenben idénynyitón. A 2007-es évet a Győr elleni hazai meccs halasztása miatt a második fordulóban Tatabányán kezdtük, és 1-0-ra nyertünk, Montvai tizenegyes góljával, amit Moldovan harcolt ki. Az idény első meccsén idegenben csak Tatabányán sikerült nyernünk.
Tavaly idegenben kezdtünk, és 1-0-ra kaptunk ki Újpesten.
Idénynyitó kétszer találkoztunk a Honvéddal, a Vasassal, a DVTK-val és az Újpesttel.