Három hiányzó a REAC-nál
A REAC csapatából három védekező alapember nem léphet pályára a szombati soproni mérkőzésen eltiltás miatt.
A REAC csapata 14 ponttal 11. helyen zárta az ősszt. Ennyi pontja volt akkor a mögötte álló Paksnak és a Vasasnak. Ősszel a Vasas és a Tatbánya ellen nyertek otthon, míg a Paks és a DVTK ellen idegenben. Csak kétszer ikszeltek, hazai pályán a Kaposvárral és az Újpesttel is 1-1-et játszottak.
A tavaszi első fordulóban Kispesten játszottak 1-1-et a Honvéddal, aztán Angyalföldön – ahol Cserit a harmincadik percben kiállították- 2-1-re kaptak ki, úgy hogy Torma 2-0 után, emberhátrányban szépített.
A REAC-ban nem szerepelhet a hétfői Vasas elleni bajnoki meccsen kiállított és egy meccsre eltiltott Cseri Gergő. Kapcsos Vince harmadik sárgáját gyűjtötte be ugyanezen a mérkőzésen, így a védelem két középső kezdő emberét veszítette el. A hétfői meccsen Cseri posztjára a fiatal Rása Gergő állt be a mérkőzés szünetében.
Ugyancsak begyűjtötte három sárgáját a védekező középpályás Erős Károly, így összesen három alapember hiányzik majd a Sopronba költözött fővárosi alakulatból. Sopronban pályára léphet a REAC-ban Torma, a csatár a nyíregyházi 2-0-ra végződött idénynyitó találkozón nem szerepelhetett.
A REAC keretében télen történt változások a reac.hu hírei alapján:
Télen távoztak Rákospalotáról: Farkas Balázs, Virág Aladár, Nagy Tamás, Matondo Frank, Madar Csaba, Polonkai Attila, Kocsis Péter és Pusztai Olivér.
Érkezetek: Esterházy Mátyás, Dancs Roland, Selei András, Somorjai Tamás és Zana Norbert.
Esterházy Mátyás utánpótlás-válogatott kapus. A BVSC és a Vasas ifi-csapataiban nevelkedett, majd első felnőtt klubja a harmad-osztályú III. Kerület volt. Ezután szerepelt egy a Budafok és a Kecskemét színeiben is. A második vonalban 11 meccsen védett.
Dancs Roland a középpálya bármely posztján bevethető, és szintén szerepelhetett a korosztályos válogatottakban. A Haladásban kezdett, ifiként került külföldre, ahol a francia Nancy és a svájci Grasshoppers együtteseiben is megfordult. Ezután következett a Honvéd majd a Sopron.
A középpálya bal oldalán bevethető Selei András ferencvárosi nevelés, de a legmagasabb osztályban a ZTE színeiben mutatkozhatott be. Onnan az MTK-hoz igazolt, az őszt a Siófoknál töltötte kölcsönben, most Rákospalotára „helyezték ki”.
Somorjai Tamás FTC-Dabas-Celldömölk-FTC-Sopron állomások után 2005-ben igazolt a REAC-hoz. A középpályás nyáron egy kerülettel arrébb, a Vasasba igazolt. Fél év után visszatért a REAC-hoz.
Zana Norbert a Fradiban és az MTK-ban is megfordult 22 éves játékos, a Honvédban mutatkozott be a magyar élvonalban, onnan pedig 2007 nyarán szerződött a hűség városába.
A tavaszi első fordulóban Kispesten játszottak 1-1-et a Honvéddal, aztán Angyalföldön – ahol Cserit a harmincadik percben kiállították- 2-1-re kaptak ki, úgy hogy Torma 2-0 után, emberhátrányban szépített.
A REAC-ban nem szerepelhet a hétfői Vasas elleni bajnoki meccsen kiállított és egy meccsre eltiltott Cseri Gergő. Kapcsos Vince harmadik sárgáját gyűjtötte be ugyanezen a mérkőzésen, így a védelem két középső kezdő emberét veszítette el. A hétfői meccsen Cseri posztjára a fiatal Rása Gergő állt be a mérkőzés szünetében.
Ugyancsak begyűjtötte három sárgáját a védekező középpályás Erős Károly, így összesen három alapember hiányzik majd a Sopronba költözött fővárosi alakulatból. Sopronban pályára léphet a REAC-ban Torma, a csatár a nyíregyházi 2-0-ra végződött idénynyitó találkozón nem szerepelhetett.
A REAC keretében télen történt változások a reac.hu hírei alapján:
Télen távoztak Rákospalotáról: Farkas Balázs, Virág Aladár, Nagy Tamás, Matondo Frank, Madar Csaba, Polonkai Attila, Kocsis Péter és Pusztai Olivér.
Érkezetek: Esterházy Mátyás, Dancs Roland, Selei András, Somorjai Tamás és Zana Norbert.
Esterházy Mátyás utánpótlás-válogatott kapus. A BVSC és a Vasas ifi-csapataiban nevelkedett, majd első felnőtt klubja a harmad-osztályú III. Kerület volt. Ezután szerepelt egy a Budafok és a Kecskemét színeiben is. A második vonalban 11 meccsen védett.
Dancs Roland a középpálya bármely posztján bevethető, és szintén szerepelhetett a korosztályos válogatottakban. A Haladásban kezdett, ifiként került külföldre, ahol a francia Nancy és a svájci Grasshoppers együtteseiben is megfordult. Ezután következett a Honvéd majd a Sopron.
A középpálya bal oldalán bevethető Selei András ferencvárosi nevelés, de a legmagasabb osztályban a ZTE színeiben mutatkozhatott be. Onnan az MTK-hoz igazolt, az őszt a Siófoknál töltötte kölcsönben, most Rákospalotára „helyezték ki”.
Somorjai Tamás FTC-Dabas-Celldömölk-FTC-Sopron állomások után 2005-ben igazolt a REAC-hoz. A középpályás nyáron egy kerülettel arrébb, a Vasasba igazolt. Fél év után visszatért a REAC-hoz.
Zana Norbert a Fradiban és az MTK-ban is megfordult 22 éves játékos, a Honvédban mutatkozott be a magyar élvonalban, onnan pedig 2007 nyarán szerződött a hűség városába.