Három horvát focista érkezett

Három horvát labdarúgó, két csatár és egy kapus érkezett próbajátékra.
Három fiatal horvát focista érkezett próbajátékra a klubunkhoz. Az NB-III-as csapatunk délutáni kétkapus edzésén már be is mutatkoztak.
A két csatár Eszékről érkezett, az eszéki utánpótlás neveltjei. Az eszéki klub a horvát bajnokság középcsapata.
Igor Ruzsak 1984-es születésű (182 cm/80 kg). Horvát korosztályos válogatott volt, és korábban már focizott az eszéki felnőtt csapatban.
Marko Cebics 1988-as születésű, szintén csatár (184 cm/75 kg).
A kapus Ivan Pavicsics, zagrábi születésű (1984.), a Dinamo utánpótlásában nevelkedett, az elmúlt szezonban másodosztályban játszott (194 cm/90 kg).