Három játékos távozott -2009.10.29.-
Czanik, Kovács és Szélpál távozik a klubtól, közös megegyezéssel szerződést bontott velük a Nyíregyháza Spartacus FC.
Czanik Károly, Kovács Zoltán és Szélpál Tamás távoznak klubunktól.
A Nyíregyháza Spartacus FC mind három focistával közös megegyezéssel felbontotta a kölcsön szerződést.
A játékosok visszakerülnek korábbi - kölcsönadó- egyesületükhöz, Czanik Károly és Szélpál Tamás a DVSC-hez, Kovács Zoltán a Győri ETO-hoz.