Három sérültünk van

A Szparinak jelenleg három játékosa sérült. Sava már hosszabb ideje, Lippai és Ambrusz az előző bajnoki előtt illetve a múlt héten sérült meg.
Marius Sava továbbra is külön edzéseket végez, a játékára hétvégén nem számítanak a szakvezetők. Lippai Ákos még az Újpest elleni meccs előtt combhúzódással volt sérült, a múlt héten már elkezdte az edzést. Ekkor a bokája húzódott meg. Pár napig csak futott az edzéseken, ő várhatóan elkezdi a labdás edzést holnap, de játéka a hétvégén még bizonytalan.
Ambrusz Árpi a múlt heti Magyar Kupa meccsen sérült meg, a tavaszi combsérülése újult ki. Ő sem végez még teljes értékű edzésmunkát, így a szereplése is bizonytalan.
Filip Lazareanu az Újpest elleni bravúros mentése során szerzett vállsérülést, de már rendbe jött, bevetésre kész.

A két argentin Rojas és Charles leigazolása ügyében szerdán nem történt újabb fejlemény, tovább folynak a tárgyalások a klubokkal.