Három új játékos érkezett

Szombaton három új játékos érkezett a Szparihoz. Mindhárman ukránok, a Dinamo Kijev focistái, akik a két csapat közti egyezség alapján utaztak Nyíregyházára.
Szombaton három ukrán játékos érkezett a Szparihoz a Dinamo Kijevvel kötött egyezség alapján. A focistákat klubunk még szombaton elhelyezte, majd vasárnap délelőtt már átmozgató, ismerkedő edzést vezényelt nekik a szakvezetés.
Hétfőn mindhárman együtt edzenek majd a csapatunkkal.

A szombaton érkezett játékosok:
Palamarchuk, Eugene
(1984., 190 cm, 78 kg) középső védő, védekező középpályás
Bardachenko, Mykhaylo
(1984., 180 cm, 76 kg) bal oldali középpályás, bal oldali védő
Jevchukov, Andrey
(1987., 170 cm, 70 kg) jobb oldali védő

A két csatár még nem érkezett meg. Shevel, Yuriy (1988., 183 cm, 71 kg) csatár, jelenleg Portugáliában edzőtáborozik az ukrán U 21-es válogatottal. A válogatott február 5-én Portugáliában találkozik Svédország csapatával. Információink szerint a mérkőzés után Shevel Nyíregyházára utazik. Azbukin, Yegor (1988., 188 cm, 75 kg) csatár érkezése is egy-két héten belül esedékes.