Haza mennek az ukránok
A szakvezetés döntése értelmében a három ukrán próbajátékost nem marasztalták, a három csatárt tovább tesztelik.
Révész Attila a szpari-hu-nak elmondta, hogy a szerdai mérkőzés abból a szempontból volt fontos, hogy a próbajátékra érkezettek játszhassanak.
- A három ukrán focistáról azt mondhatom, hogy nem jobbak a játékosainknál, nem jelentenének erősítést ezért haza küldtük őket. Még várunk két csatárt. A kijevi klub képviselőivel január elején folytatott tárgyalásokon is megbeszéltük, hogy a legfontosabb, hogy ők is jól felmérhessék milyen tudású játékosokra van szüksége a klubunknak. Ez elsőre még nem sikerült, de folytatódik a kapcsolat.
Most három csatárt is tesztelünk. Silva jó benyomást tett ránk, de amikor megérkezett egy komoly fertőzéses betegségen esett át. A szlovák Piatka is kap további lehetőséget, hogy bizonyítsa szükségünk lesz rá. Bozovic is újabb mérkőzéseken játszhat.
Úgy gondolom az eddigi igazolásaink erősítést jelentenek. Azt is tudni kell decemberben több esetleges szponzorral ígéretes tárgyalásokat folytattunk, de egyik sem zárult mostanra sikerrel. Így azokra a forrásokra számíthatunk mint eddig, amit az önkormányzat és a tulajdonosi kör biztosít. Ezért csak a legfontosabb lépéseket tesszük meg a csapat erősítésben, ehhez is a tulajdonosi körnek kell előteremtenie a forrásokat- nyilatkozta Révész Attila klubmenedzser.
- A három ukrán focistáról azt mondhatom, hogy nem jobbak a játékosainknál, nem jelentenének erősítést ezért haza küldtük őket. Még várunk két csatárt. A kijevi klub képviselőivel január elején folytatott tárgyalásokon is megbeszéltük, hogy a legfontosabb, hogy ők is jól felmérhessék milyen tudású játékosokra van szüksége a klubunknak. Ez elsőre még nem sikerült, de folytatódik a kapcsolat.
Most három csatárt is tesztelünk. Silva jó benyomást tett ránk, de amikor megérkezett egy komoly fertőzéses betegségen esett át. A szlovák Piatka is kap további lehetőséget, hogy bizonyítsa szükségünk lesz rá. Bozovic is újabb mérkőzéseken játszhat.
Úgy gondolom az eddigi igazolásaink erősítést jelentenek. Azt is tudni kell decemberben több esetleges szponzorral ígéretes tárgyalásokat folytattunk, de egyik sem zárult mostanra sikerrel. Így azokra a forrásokra számíthatunk mint eddig, amit az önkormányzat és a tulajdonosi kör biztosít. Ezért csak a legfontosabb lépéseket tesszük meg a csapat erősítésben, ehhez is a tulajdonosi körnek kell előteremtenie a forrásokat- nyilatkozta Révész Attila klubmenedzser.