Hegedűs is készül a rajtra

Hegedűs Tibor szerint ugyan fárasztóak az edzések, de nagyon változatos munkát kell végezniük.

Hegedűs Tibor a 84-dik élvonalbeli meccsénél tart. Ebből huszonegyet teljesített ebben a szezonban, 1696 percet volt a pályán. Tizenhat meccset kezdőként végig játszott. Egy gólt szerzett, tavasszal a REAC ellen ő egyenlített. Több mérkőzésen a védelmet erősítette.

 

- Milyen volt a pihenő?

- Rövid, nagyon rövid. Szerencsére azért egy hétre el tudtunk menni a barátnőmmel nyaralni. Így feltöltődtünk egy kicsit.

 

- Aztán beleestél a munkába.

- Igen, elég kemény munkába estünk bele. Igaz csak egy edzések vannak, de azok majd három órásak. Elég fárasztó.

 

.- Mennyivel másabbak az edzések, mint korábban?

- Teljesen másak. Egy edzésen nagyon sokféle gyakorlatot megcsinálunk, minden izmot, izomcsoportot megmozgatunk. Szinte négykézláb esünk be az öltözőbe- mondja kicsit tréfásan a középpályásunk.

 

- Hogy érzed, mennyire alakul a csapat?

- Ezek a kemény edzések biztos hasznosak lesznek, és azt tapasztalom, hogy a csapat is összerázódik. Ha végig csináljuk ezt a munkát, akkor végig bírjuk majd a bajnokságot.

 

- Mit vársz az ősztől?

- Úgy érzem, hogy most kezdek formába lendülni, szombaton is nagyon jól esett a játék. Szeretném kitolni a rajtig, aztán a bajnokság végéig. A csapat szerintem sokkal többet teljesít majd, mint tavasszal.