Hét gólt rúgtunk Mándokon

Barátságos meccset játszott a Szpari Mándokon a város sportegyesülete megalakulásának hatvanadik évfordulója alkalmából, csapatunk 7-1-re nyert.

Mándok SE – Nyíregyháza Spartacus 1-7 (0-4)

 

Nyíregyháza Spartacus: Illyés – Belényesi (Úr), Odrobéna, Ambrusz, Perényi – Miskolczi (Lakatos), Bárányos (Farkas N.), Lippai, Ramos – Shevel (NJagy D.), Apostu (Simon)

Gólszerző: Apostu 2, Shevel, Bárányos, Ramos, Nagy D., Simon

 

A mérkőzésen hosszú idő után ismét pályára lépett Ambrusz Árpi, aki kapufát is fejelt.