Hetedszer megyünk Debrecenbe
A hazai mérlegünk ugyan pozitív a DVSC ellen, de Debrecenben egyszer sem tudtunk nyerni, döntetlen 1982. tavaszán született.
DVSC-TEVA – Nyíregyháza Spartacus
Soproni Liga, 24. forduló
Április 19. szombat 15.00
Debrecen, Oláh Gábor úti stadion
Vezeti: Bede Ferenc, asszisztensek: Szalai Zoltán, Tóth István
Az élvonalban a DVSC-vel tizennegyedszer csapunk össze, hetedszer megyünk Debrecenbe. A tizenhárom találkozóból hármat nyertünk meg, mindhármat itthon, így a hazai mérlegünk –kétszer végződött a meccs Nyíregyházán döntetlenre- pozotív a Loki ellen. Debrecenben viszont egyszer sem sikerült nyernünk, egyszer lett döntetlen a végeredmény, 1983 tavaszán. Érdekes, hogy eddig minden bajnoki évben ősszel játszottunk itthon és tavasszal a szomszédvárban.
A legtöbb gól 1998 őszén esett, akkor 4-2-re nyertünk Nyíregyházán, Kiss György, Kirchmayer, Novák és Kondora góljaival. A többi meccsen egyik csapat sem kapott kettőnél több gólt.
A debreceni vereségeink egy kivétellel 2-0-ásak voltak. Legutóbb 2005. tavaszán 2-1-re kaptunk ki. A hazaiak Éger tizenegyesével vezettek az első félidőben. Az 55. percben Lengyel volt szemfüles és egyenlített. Sajnos egy percen belül a mi védelmünk hibázott, ezt Böőr használta ki. A mostani keretünkből Ambrusz Árpi és Minczér volt ott legutóbb Debrecenben, a meccset egyébként ma három éve 2005. április 16-án játszottuk.
Az őszi meccsünkön Montvai középre lőtt labdáját George már a 9. Percben a hálóba továbbította. Kerekes Zsombor a 65. percben Dombi beívelését fejelte a hálóba, és így lett 1-1 a végeredmény. A mérkőzés sajnos másért is sokáig emlékezetes marad…
A DVSC-TEVA tavasszal egyszer Győrben (3-1) és egyszer otthon, az MTK-tól (0-2) kapott ki. Idegenben egyszer döntetlent játszott (Kaposváron 2-2), nyert Zalaegerszegen (1-2) és Angyalföldön (0-3). Othhon megverrte a DVTK-t (3-0), a Siófokot (2-0) és a Honvédot (1-0).
A csapatunk szurkolói csak Nyíregyházán tudják megvásárolni a jegyeket, melyek 1200 forintba kerülnek. A DVSC hatszáz darab belépőt biztosít a Szparinak.
Nyíregyházán három helyen is árusítják a belépőket:
Nyíregyháza Spartacus FC klubépület, földszint:
szerdától – péntekig 12.00 – 16.00 között
Vadon Sportbolt, Vay Ádám krt, az Univerzum keleti oldalával szemben
U2 és Tom Taylor márkabolt
Nyírplaza emeletén
Soproni Liga, 24. forduló
Április 19. szombat 15.00
Debrecen, Oláh Gábor úti stadion
Vezeti: Bede Ferenc, asszisztensek: Szalai Zoltán, Tóth István
Az élvonalban a DVSC-vel tizennegyedszer csapunk össze, hetedszer megyünk Debrecenbe. A tizenhárom találkozóból hármat nyertünk meg, mindhármat itthon, így a hazai mérlegünk –kétszer végződött a meccs Nyíregyházán döntetlenre- pozotív a Loki ellen. Debrecenben viszont egyszer sem sikerült nyernünk, egyszer lett döntetlen a végeredmény, 1983 tavaszán. Érdekes, hogy eddig minden bajnoki évben ősszel játszottunk itthon és tavasszal a szomszédvárban.
A legtöbb gól 1998 őszén esett, akkor 4-2-re nyertünk Nyíregyházán, Kiss György, Kirchmayer, Novák és Kondora góljaival. A többi meccsen egyik csapat sem kapott kettőnél több gólt.
A debreceni vereségeink egy kivétellel 2-0-ásak voltak. Legutóbb 2005. tavaszán 2-1-re kaptunk ki. A hazaiak Éger tizenegyesével vezettek az első félidőben. Az 55. percben Lengyel volt szemfüles és egyenlített. Sajnos egy percen belül a mi védelmünk hibázott, ezt Böőr használta ki. A mostani keretünkből Ambrusz Árpi és Minczér volt ott legutóbb Debrecenben, a meccset egyébként ma három éve 2005. április 16-án játszottuk.
Az őszi meccsünkön Montvai középre lőtt labdáját George már a 9. Percben a hálóba továbbította. Kerekes Zsombor a 65. percben Dombi beívelését fejelte a hálóba, és így lett 1-1 a végeredmény. A mérkőzés sajnos másért is sokáig emlékezetes marad…
A DVSC-TEVA tavasszal egyszer Győrben (3-1) és egyszer otthon, az MTK-tól (0-2) kapott ki. Idegenben egyszer döntetlent játszott (Kaposváron 2-2), nyert Zalaegerszegen (1-2) és Angyalföldön (0-3). Othhon megverrte a DVTK-t (3-0), a Siófokot (2-0) és a Honvédot (1-0).
A csapatunk szurkolói csak Nyíregyházán tudják megvásárolni a jegyeket, melyek 1200 forintba kerülnek. A DVSC hatszáz darab belépőt biztosít a Szparinak.
Nyíregyházán három helyen is árusítják a belépőket:
Nyíregyháza Spartacus FC klubépület, földszint:
szerdától – péntekig 12.00 – 16.00 között
Vadon Sportbolt, Vay Ádám krt, az Univerzum keleti oldalával szemben
U2 és Tom Taylor márkabolt
Nyírplaza emeletén