Hétfőn kezdődik a felkészülés -2010.06.24.-
Brekk János elkészítette a felkészülés menetrendjét. A munka jövő héten kezdődik.
Az első hét a játékosokkal való tárgyalások és a ráhangolás jegyében telik. Az edzésproramban ekkor elsősorban futás szerepel majd.
A második héten elköltözik a csapat a stadionból az atlétikai versenyek miatt. Az együttes Örökösföldre költözik, az ott már elkészült öltözőket veszik birtokba. Az edzések Volán pályán lesznek, naponta kétszer. A harmadik hét is hasonlóan telik majd. Ezt követően két hétre idegenbe költözik majd a Szpari, és az utolsó két hétre jön vissza a stadionba. A stadion gyepszőnyegét az atlétikai verseny után újítják fel, így a kezdésig azt nem lehet még használni.
Várhatóan a felkészülés második hétének szerdáján lesz az első edzőmérkőzés, az ellenfél még nem ismert. Július 10-én szombaton 10 órakor Cigándon játszik a Spartacus. A harmadik héten is két edző meccs lesz.
Július 14. szerda 17:00: DVSC-vegyes – Szpari
Július 17. szombat 17:00 MTK – Szpari
Mivel a stadionban és a Tiszavasvári úton atlétikai versenyek lesznek, így a felkészülési mérkőzéseket is idegenben játssza majd a csapat.