Hétfőn még nem született döntés -2010.06.28.-

Hétfőn Banka Zsolt klubigazgató több játékossal is tárgyalt, de végleges döntés még egyik focista ügyében sem született.

Milan Davidov jelezte, hogy ő elsőosztályban szeretné folytatni a pályafutását. Egy szerbiai csapattól van is ajánlata. A középpályásunk a szünet alatt porcműtéten esett át, emiatt pár hétig csak könnyített munkát végezhet. Így engedélyt kapott arra, hogy hazautazzon az átigazolásáról való tárgyalásokra. A szerződés felbontásának feltételeit ismertették a labdarúgóval.

 

Petar Stanisic is visszautazott Szerbiába. Az ő ügyében sincs végleges döntés, tárgyalnak vele arról, hogy milyen feltételek mellett folytatná pályafutását a Szparinál.

 

Peter Struhar is elsőosztályban akar tovább focizni. Neki a szlovák élvonalból vannak megkeresései. Ő még Nyíregyházán tartózkodik és edz.

 

Andorka Péterrel szóban már megegyezett a klubigazgató, a csatár marad a Spartacusnál.

Pákolicz Dávid elmondta, hogy szívesen marad Nyíregyházán. Ha a klubunk meg tud egyezni a Győri ETO-val, akkor ő itt folytathatja.

 

Böőr Zoltánnal is tárgyalt a klubvezető, ismertette vele a szerződésbontás feltételeit.