Hétfőtől lehet bérletet vásárolni
Hétfőtől klubunk megkezdi a 2009-2010-es bajnoki érvényes bérletek árusítását.
Július 6-án hétfőn a klubirodán megkezdjük a bérletárusítást. Minden bérlettulajdonos egy bérletigazolványt kap, amely a nevét és a személyi azonosítóját is tartalmazza. A bérletigazolványokat a vásárláskor nem lehet azonnal átvenni, azok későbbi időpontra készülnek el. Ezért a bérletvásárlást július 18-ig érdemes megejteni. Így tudjuk biztosítani, hogy július 22-ig – ekkor lesz az első Liga Kupa meccs- mindenki megkapja a bérletet.
Természetesen bérletet később is lehet majd vásárolni.
A bérletek minden bajnoki mérkőzésre (NB I., NB III.), Liga Kupa találkozóra, Magyar Kupa összecsapásra érvényesek.
A bérletek árai:
Felnőtt: 18.000 Ft
Nyugdíjas, diák: 10.000 Ft
Nők, gyermekek: 6.000 Ft
Kedvezményes: 5.000 Ft
VIP: 150.000 Ft
Csak a hatodik életévüket betöltött látogatóknak kell belépőt vagy bérletet vásárolniuk. Így a gyermek bérletet hat és tizennégy év közöttiek vehetik igénybe.
A kedvezményes bérlet a kanyarokba szól. (Mint ismert, várhatóan már szeptemberertől a kanyarokban is ülőhelyek lesznek.)
A többi bérlettel az ülőhely megválasztható a stadion szabadon lévő székei közül. Kivétel a VIP páholy, oda csak a VIP bérletek jegyek érvényesek:
A felnőtteknek személyi igazolványt kell bemutatniuk a bérletvásárláshoz, ennek a száma kerül személyi azonosítóként a bérletigazolványra.
Nyugdíjas bérlethez a nyugdíjas törzsszám igazolása szükséges.
Diákbérlethez érvényes diákigazolvány szükséges.
Gyermek bérlethez igazolni kell a születési időt.
Bérletárusítás:
Hétfő, kedd, szerda, péntek: 8.00-16.00
Csütörtök: 8.00-18.00
A bérletigazolványokat július 20-25. között lehet átvenni.