Hétfőtől lehet bérletet vásárolni

Hétfőtől klubunk megkezdi a 2009-2010-es bajnoki érvényes bérletek árusítását.

Július 6-án hétfőn a klubirodán megkezdjük a bérletárusítást. Minden bérlettulajdonos egy bérletigazolványt kap, amely a nevét és a személyi azonosítóját is tartalmazza. A bérletigazolványokat a vásárláskor nem lehet azonnal átvenni, azok későbbi időpontra készülnek el. Ezért a bérletvásárlást július 18-ig érdemes megejteni. Így tudjuk biztosítani, hogy július 22-ig – ekkor lesz az első Liga Kupa meccs- mindenki megkapja a bérletet.

Természetesen bérletet később is lehet majd vásárolni.

 

A bérletek minden bajnoki mérkőzésre (NB I., NB III.), Liga Kupa találkozóra, Magyar Kupa összecsapásra érvényesek.

 

A bérletek árai:

 

Felnőtt:                         18.000 Ft

Nyugdíjas, diák:            10.000 Ft

Nők, gyermekek:            6.000 Ft      

Kedvezményes:               5.000 Ft

VIP:                           150.000 Ft

 

Csak a hatodik életévüket betöltött látogatóknak kell belépőt vagy bérletet vásárolniuk. Így a gyermek bérletet hat és tizennégy év közöttiek vehetik igénybe.

 

A kedvezményes bérlet a kanyarokba szól. (Mint ismert, várhatóan már szeptemberertől a kanyarokban is ülőhelyek lesznek.)

A többi bérlettel az ülőhely megválasztható a stadion szabadon lévő székei közül. Kivétel a VIP páholy, oda csak a VIP bérletek jegyek érvényesek:

 

A felnőtteknek személyi igazolványt kell bemutatniuk a bérletvásárláshoz, ennek a száma kerül személyi azonosítóként a bérletigazolványra.

Nyugdíjas bérlethez a nyugdíjas törzsszám igazolása szükséges.

Diákbérlethez érvényes diákigazolvány szükséges.

Gyermek bérlethez igazolni kell a születési időt.

 

Bérletárusítás:

Hétfő, kedd, szerda, péntek:                8.00-16.00

Csütörtök:                                           8.00-18.00

 

A bérletigazolványokat július 20-25. között lehet átvenni.