Heti program -2009.11.16.-
Szombaton zárja a Szpari az őszi bajnoki szezont, vasárnap a DVTK-val játszik a Szpari II.
A héten szokás szerint délelőtt lesznek az edzések, kedden a műfüvön, szerdán, csütörtökön a Volán pályán. A mérkőzés előtti nap a stadionban tréningezik a csapat kora délután. (A helyszínek az eredeti tervekkhez képest változbak, a pályák használhatósgától függően.)
Szombaton négykor kezdődik az idei utolsó NB I-es bajnoki meccsünk, a vendég ZTE együttese lesz. Ami biztosan tudható, hogy Miskolczi öt sárga miatt nem szerepelhet szombaton. A középpályásunk ősszel mindegyik bajnoki meccsen pályára lépett. A sorozata még a tavalyi bajnokságban indult, huszonnégy egymást követő bajnoki mérkőzés egyikéről sem hiányzott.
Vasárnap egy órakor Miskolcon zárja az idényt a Szpari II., az NB III. Tisza csoportjának őszi éllovasa a DVTK vendége lesz.
Az idén még két Liga Kupa meccsen is szerepel a Szpari. November 28-án szombaton a Vasas érkezik, míg december 5-én a Szpari ismét a DVTK vendége lesz.
Ezt követően várhatóan egy hónapos szünetet kapnak a focistáink, és várhatóan január első hétfőjén kezdődik a felkészülés a tavaszra.