Hétkor kezdődik a meccs!
Nyíregyháza Spartacus – Budapest Honvéd
Soproni Liga, 8. forduló
Szeptember 20., szombat, 19.00
Nyíregyháza, Városi Stadion, vezeti: Arany Tamás, asszisztensek: Kelemen Attila, Fehér Gyula
Ez lesz a huszonegyedik összecsapás a két együttes között az élvonalban. Az eddigi tíz nyíregyházi meccsen öt győzelem, három döntetlen és két vereség született.
Kétszer is nyertünk 3-0 arányban. 1999-ben Gradinariu két gólt szerzett, Szabó egyet. Legutóbb május 25-én járt a Honvéd a Sóstói úton. Ismét 3-0-ra nyertünk. Tavasszal Dosso, Lippai és Ramos volt a gólszerző. Különösen Lippai találata volt szép, a középpályás tizenöt méterről kilőtte a jobb alsó sarkot.
Bárányos tavasszal még piros-fehérben a vendégeknél játszott. A játékmester azóta már a Szpari labdarúgója lett.
Az Arany Tamás, kelemen Attila, Fehér Gyula játékvezetői hármas, májusban az MTK elleni mérkőzésünkön járt utoljára Nyíregyházán.
Kotrábban tévesen közöltük honlapunkon a mérkőzés kezdési időpontját, amiért elnézést kérünk olvasóinktól.