Hetven éven felül ingyen

Hetven éven felüli szurkolóink továbbra is ingyen tekinthetik meg a meccseinket.
Többen érdeklődtek a klubnál, hogy a hetven éven felüli nézők továbbra is ingyen tekinthetik-e meg a meccset.
A kedvezmény nem változott, a személyiigazolvány felmutatásával a hetven éven felüliek ingyen jöhetnek a Szpari összes hazai bajnoki és kupa mérkőzésére.